Informacje10 maja 2008, 00:00,

Mistrzostwa Szachowe o Puchar Burmistrza Konstancina

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Konstancin Jeziorna www.gosir-konstancin.pl zaprasza na Otwarte Mistrzostwa Szachowe o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Konstancin Jeziorna, które odbędą się w niedzielę 11 maja 2008 roku od godziny 10:00. Miejsce: sala GOSiR ul. żeromskiego 15, Konstancin. Organizatorzy przygotowali nagrody rzeczowe dla pierwszych 5 zawodników oraz dyplomy. Zapraszamy do kibicowania zawodnikom startującym w Mistrzostwach Szachowych o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Konstancin. Do zobaczenia przy szachownicy!

Otwarte Mistrzostwa Szachowe w Konstancinie program:

Turniej A godz. 10:00 dla zawodników powyżej 16 lat i młodzież z minimum II kat. lub rankingiem FIDE, 9 rund 15 minut na partię.
Turniej B godz. 11:00 dzieci i młodzież do 16 lat do III kat. Włącznie, 7 rund 15 minut na partię. Zapraszamy na Mistrzostwa Szachowe w Konstancinie.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Konstancin

Informacje7 maja 2008, 00:00,

Przedszkole w Tarczynie zaprasza na FESTYN RODZINNY

Urząd Gminy Tarczyn www.tarczyn.pl poinformował, że w najbliższą sobotę 10 maja 2008 roku, w godzinach 14:30-19:30 odbędzie się Festyn Rodzinny. Impreza odbędzie się w tarczyńskim przedszkolu (ul. Kazimierza Dobrowolskiego 3, Tarczyn). W programie festynu m.in.: pokaz taneczny przedszkolaków, malowanie twarzy, gąsienica, dmuchany zamek i zjeżdżalnia, potrawy z grilla, najsmaczniejsze ciasta na świecie, przejażdżki konne, spotkanie ze strażakami, baloniki, cyrk na wesoło (Pomponi), oraz wiele zabaw, konkursów i tańców (Agencja Artystyczna Piccolo-Art). Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców na Festyn Rodzinny do Tarczyna. Udanej zabawy!
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców Tarczyn
Tematy:Tarczyn