Informacje10 maja 2008, 00:00,

Mistrzostwa Szachowe o Puchar Burmistrza Konstancina

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Konstancin Jeziorna www.gosir-konstancin.pl zaprasza na Otwarte Mistrzostwa Szachowe o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Konstancin Jeziorna, które odbędą się w niedzielę 11 maja 2008 roku od godziny 10:00. Miejsce: sala GOSiR ul. żeromskiego 15, Konstancin. Organizatorzy przygotowali nagrody rzeczowe dla pierwszych 5 zawodników oraz dyplomy. Zapraszamy do kibicowania zawodnikom startującym w Mistrzostwach Szachowych o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Konstancin. Do zobaczenia przy szachownicy!

Otwarte Mistrzostwa Szachowe w Konstancinie program:

Turniej A godz. 10:00 dla zawodników powyżej 16 lat i młodzież z minimum II kat. lub rankingiem FIDE, 9 rund 15 minut na partię.
Turniej B godz. 11:00 dzieci i młodzież do 16 lat do III kat. Włącznie, 7 rund 15 minut na partię. Zapraszamy na Mistrzostwa Szachowe w Konstancinie.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Konstancin

Informacje11 maja 2008, 00:00,

Zrozumieć Emocje warsztaty BYć KOBIET¡ w Konstancinie

Konstanciński Dom Kultury www.kdk-info.pl zaprasza serdecznie na kolejny warsztat z cyklu Być Kobietą: ZROZUMIEć EMOCJE. Warsztat odbędzie się w czwartek, 15 maja 2008 roku, w godzinach od 18:00 do 21:00 w Filii Konstancińskiego Domu Kultury, przy ulicy Sobieskiego 6, Konstancin-Jeziorna. Wstęp na warsztaty jest wolny.

Zrozumieć Emocje warsztaty BYć KOBIET¡ w Konstancinie

Warsztat dla kobiet: ZROZUMIEć EMOCJEBYć KOBIET¡, jest dla kobiet, które szukają swojego miejsca w życiu i wiedzą, że zawsze jest czas na rozwój i nowe wyzwania. Warsztaty poprowadzi psycholog: Monika Gołębiewska. Zapraszamy na warsztaty dla kobiet w filii KDK Konstancin.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Konstancin