Informacje7 maja 2008, 00:00,

Przedszkole w Tarczynie zaprasza na FESTYN RODZINNY

Urząd Gminy Tarczyn www.tarczyn.pl poinformował, że w najbliższą sobotę 10 maja 2008 roku, w godzinach 14:30-19:30 odbędzie się Festyn Rodzinny. Impreza odbędzie się w tarczyńskim przedszkolu (ul. Kazimierza Dobrowolskiego 3, Tarczyn). W programie festynu m.in.: pokaz taneczny przedszkolaków, malowanie twarzy, gąsienica, dmuchany zamek i zjeżdżalnia, potrawy z grilla, najsmaczniejsze ciasta na świecie, przejażdżki konne, spotkanie ze strażakami, baloniki, cyrk na wesoło (Pomponi), oraz wiele zabaw, konkursów i tańców (Agencja Artystyczna Piccolo-Art). Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców na Festyn Rodzinny do Tarczyna. Udanej zabawy!
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców Tarczyn
Tematy:Tarczyn

Informacje7 maja 2008, 00:00,

Poznaj nowych Sołtysów Sołectw w Gminie Piaseczno

W kwietniu 2008 roku, na terenie Gminy Piaseczno odbyły się wybory Sołtysów i Rad Sołeckich. Urząd Miasta i Gminy Piaseczno, zamieścił na swojej stronie internetowej www.piaseczno.eu, pełną listę nowych Sołtysów, a już wkrótce dostępna będzie lista osób wchodzących w skład nowych Rad Sołeckich. Warto zapoznać się z poniższą listą Sołtysów.

Lista Sołtysów Sołectw na terenie Gminy Piaseczno:

Antoninów - Kuleszówka (Dorota Mroczek), Bąkówka (Teresa Ewa Jastrzębska), Bogatki (Danuta Mardas), Baszkówka (Henryka Szostak), Borowiec (Zbigniew Zawiślak), Chojnów (Stanisław Kostaniak), Chyliczki (Krzysztof Dynowski), Chylice (Wojciech Mika), Gołków (Magdalena Rosłon), Grochowa - Pęchery (Beata Studenecka), Głosków - Letnisko (Piotr Kowalczyk), Głosków Wieś (Iwona Pasieczna), Henryków - Urocze (Małgorzata Gos), Jastrzębie (Wanda Jakubiszyn), Jazgarzew (Krystyna Karolak), Jesówka (Jan Lipiński), Józefosław (Jan Dąbek), Julianów (Andrzej Pulwarski), Kamionka (Marianna Szelągowska), £biska (Sławomir Tomalsk), Mieszkowo (Teresa Stegienka), Orzeszyn – Pilawa (Jolanta Powałowska), Robercie (Waldemar Zieliński), Runów (Lidia Pułkownik), Siedliska (Julita Walczewska), Szczaki (Bernard Kiliańczyk), Wólka Kozodawska (Joanna Morawska), Wola Gołkowska (Michał Siedlec), Wólka Pracka (Jan Sokalski), Zalesie Górne (Ewa Molenda-Stroińska), Złotokłos (Wiesław Słowik), żabieniec (Honorata Kalicińska).
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców Gminy Piaseczno