Informacje18 sierpnia 2012, 00:00,

Międzynarodowy Turniej Piłkarski w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


25-26 sierpnia 2012 roku na stadionie miejskim w Piasecznie, odbędzie się turniej piłki nożnej z udziałem młodzieżowych drużyn z Francji, Czech oraz Wisły Płock i UMKS Piaseczno. Turniej będzie zwieńczeniem cyklu, którego geneza sięga 2009 roku. Wtedy to młodzi zawodnicy KS Piaseczno zostali zaproszeni do zaprzyjaźnionego miasta Arklow w Irlandii na organizowany tam turniej 14-latków. W trakcie zawodów biorące udział drużyny z Irlandii, Francji, Czech i Polski ustaliły, że w kolejnych latach turniej kontynuowany będzie w miastach uczestniczących w jego pierwszej edycji.

MIęDZYNARODOWY TURNIEJ PI£KARSKI W PIASECZNIE

I tak w 2010 roku zawodnicy z Piaseczna wyjechali do Francji, a w zeszłym roku gościli w Czechach. Teraz przyszedł czas na Piaseczno jako gospodarza turnieju. Przyjadą do nas młodzi gracze z francuskiego Chateaudun, czeskiego Kromeriża i Wisły Płock, która zajęła miejsce drużyny z Irlandii, która z powodów organizacyjnych zrezygnowała z udziału.

TYTU£
drużyna UMKS Piaseczno - nasz przedstawiciel w rozgrywkach

Turniej 14 latków, który rozgrywany będzie systemem każdy z każdym rozpocznie się w sobotę 25 sierpnia o g. 8.30 a zakończy w niedzielę 26 sierpnia ok. g. 14.00. Wszystkie drużyny łącznie z drużyną z Piaseczna zakwaterowane będą w Gimnazjum nr 1 co będzie miało dodatkowy walor integracyjny.
autor/źródło: Biuro Promocji i Informacji Gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje15 sierpnia 2012, 00:00,

Turniej Streetballa dla dzieci i młodzieży do 16 lat


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Górze Kalwarii zaprasza mieszkańców na Turniej Streetballa dla dzieci i młodzieży do lat 16, który odbędzie się w najbliższy czwartek 16 sierpnia 2012 roku, od godz. 9:00 na Orliku w Górze Kalwarii. Zespoły 3-osobowe. Zapisy pod numerem telefonu: 601-360-728. Zapraszamy na Turniej Streetballa w Górze Kalwarii.

Turniej Streetballa dla dzieci i młodzieży do 16 lat
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Góra Kalwaria

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie