Informacje2 września 2011, 00:00,

Międzynarodowe Zawody w Jeździe Szybkiej na Wrotkach o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna

Uczniowski Klub Sportowy Zryw i GOSiR Konstancin-Jeziorna pod patronatem Burmistrza Gminy Konstancin-Jeziorna i Polskiego Związku Sportów Wrotkarskich serdecznie zapraszają 3-4 września 2011 roku, na Międzynarodowe Zawody o Puchar Burmistrza Gminy Konstancin-Jeziorna. Zawody zostaną przeprowadzone na torze do jazdy na wrotkach w Zespole Szkół nr 4 przy ul. Wilanowskiej 218 w Słomczynie.

Międzynarodowe Zawody w Jeździe na Wrotkach o Puchar Burmistrza Gminy Konstancin-Jeziorna

Swój udział w zawodach zapowiedziały kluby z: Elbląga, Olsztyna, Krakowa, Tomaszowa Lubelskiego, Tomaszowa Mazowieckiego, Kłodzka, Warszawy, Milanówka, reprezentujące Duszniki-Zdrój i oczywiście Słomczyn. Spodziewani są też zawodnicy zagraniczni z Ukrainy i Niemiec, Włoch, Słowacji i Kolumbii - w sumie około 150 startujących. Zapraszamy wszystkich mieszkańców w sobotę od godz. 10.45 i w niedzielę od 9.30
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna

Informacje2 września 2011, 00:00,

Co było pierwsze: jajo czy kura? - Piknik w £azach II

Stowarzyszenie O KURCZE!, Radni, Sołtys, Rada Sołecka £azy II oraz Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli serdecznie zapraszają na piknik integracyjny w £azach II pod przewrotnym tytułem CO BY£O PIERWSZE: JAJO CZY KURA? Impreza odbędzie się 3 września 2011 roku o godz. 15.00, przy świetlicy ul. Przyszłości 8 w £azach II.

Co było pierwsze: jajo czy kura? - Piknik w £azach II

Organizatorzy pikniku zaplanowali wiele atrakcji m.in.: gry i zabawy towarzyskie dla całych rodzin, wspólne malowanie wielkiej pracy zbiorowej pt. KURNIK, zawody wędkarskie, pokazy rycerskie, dmuchawce, stragany, występ Zespołu Piosenki Biesiadnej MROKOWIACY oraz występ zespołu S¡SIEDZI. Atrakcją pikniku, będzie również możliwość spotkania i uczestniczenia w procesie twórczym znanego i powszechnie lubianego rysownika satyrycznego pana Edwarda Lutczyna!
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Lesznowola
Tematy:Lesznowola