Informacje2 września 2011, 00:00,

Co było pierwsze: jajo czy kura? - Piknik w £azach II

Stowarzyszenie O KURCZE!, Radni, Sołtys, Rada Sołecka £azy II oraz Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli serdecznie zapraszają na piknik integracyjny w £azach II pod przewrotnym tytułem CO BY£O PIERWSZE: JAJO CZY KURA? Impreza odbędzie się 3 września 2011 roku o godz. 15.00, przy świetlicy ul. Przyszłości 8 w £azach II.

Co było pierwsze: jajo czy kura? - Piknik w £azach II

Organizatorzy pikniku zaplanowali wiele atrakcji m.in.: gry i zabawy towarzyskie dla całych rodzin, wspólne malowanie wielkiej pracy zbiorowej pt. KURNIK, zawody wędkarskie, pokazy rycerskie, dmuchawce, stragany, występ Zespołu Piosenki Biesiadnej MROKOWIACY oraz występ zespołu S¡SIEDZI. Atrakcją pikniku, będzie również możliwość spotkania i uczestniczenia w procesie twórczym znanego i powszechnie lubianego rysownika satyrycznego pana Edwarda Lutczyna!
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Lesznowola
Tematy:Lesznowola

Informacje2 września 2011, 00:00,

Koncert gospel w wykonaniu DeocentriCity w Piasecznie

Społeczność chrześcijańska ZGROMADZENIE BOżE serdecznie zaprasza na wyjątkowy koncet gospel w wykonaniu DEOCENTRICITY. Koncert odbędzie się 3 września 2011 roku o godz. 17.00 w sali Centrum Kultury w Piasecznie. Westęp wolny. Zapraszamy mieszkańców na koncert grupy DeocentriCity.

KONCERT GOSPEL W WYKONANIU DEOCENTRICITY W PIASECZNIE

Muzyka gospel w wykonaniu grupy DeocentriCity, to brzmienie ujmujące duszę i ciało - muzyka niosąca przesłanie nadziei. Będzie to koncert, który będzie spotkaniem nie tylko z muzyką gospel w znakomitym wykonaniu, ale także wieczorem rozważania przesłania wolności i odnowienia, które niesie ze sobą gospel.
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Piaseczno