Informacje27 marca 2015, 19:00,

MĘŻCZYZNA PRAWIE IDEALNY recital Artura Gotza w Górze Kalwarii

27 marca 2015 roku o godzinie 19.00 z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru zapraszamy na recital Artura Gotza. Nareszcie mężczyzna XXI wieku został opisany w piosenkach. Miejsce: Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii Kalejdoskop Kultury ul. por. J. Białka 9. Wstęp wolny! ARTUR GOTZ - wokalista, polski aktor filmowy i teatralny. Występuje na scenach Teatru 6 piętro, Teatru Nowego i. K. Dejmka w Łodzi, współpracował z Teatrem Kamienica, Teatrem Rozrywki w Chorzowie. Debiutował w Piwnicy pod baranami w Krakowie.

MĘŻCZYZNA PRAWIE IDEALNY recital Artura Gotza w Górze Kalwarii

W utworach śpiewanych przez Artura znajdujemy odpowiedzi na pytanie jaka jest kondycja psychofizyczna współczesnych mężczyzn.
- Bohaterami utworów stali się mężczyźni - zakochani, naiwni, nawróceni, nienasyceni, zdradzający, bogaci, nieśmiali i ci bardzo śmiali...
- Dowiadujemy się z czym musi zmagać się mężczyzna nienasycony i jak radzi sobie z pożądaniem do żony bliźniego?
- Czego jest w stanie dopuścić się nadgorliwy teść?
- Jakimi zaletami obdarzony jest mężczyzna nawrócony?
- Jak na psychikę mężczyzny wpływa podział na ducha, duszę i ciało?
- Jakie są przyczyny picia alkoholu przez mężczyzn?
- Na co mężczyźni mają alergię i na koniec, co postanawia mężczyzna, który chce być idealny?

Przeczytaj też: Oni zaśpiewają dla nas: Ona tańczy dla mnie. Już w ten Weekend!

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=9&t=11007
Informacje27 marca 2015, 09:00,

Konkurs recytatorski dla przedszkolaków w Piasecznie

27 marca 2015 roku o godz. 9.00 odbędzie się konkurs recytatorski przedszkolaków gminy Piaseczno pn.: Mała Syrenka. Miejsce: sala widowiskowa przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie.

Konkurs recytatorski dla przedszkolaków w Piasecznie

Redakcja, 16 lipca 2019