Informacje29 listopada 2016, 09:00,

Mazovia Business Congress Piaseczno

29 listopada 2016 roku w siedzibie TDP Piaseczno w godz od 9.00 do 14.30 odbędzie się Mazovia Business Congress. II edycja Mazovia Business Congress w Piasecznie to wyjątkowe spotkanie przedsiębiorców, managerów oraz władz samorządowych, poświęcone sprawom merytorycznym oraz nawiązaniu kontaktów i wymianie doświadczeń pomiędzy uczestnikami. Szczegóły na stronie internetowej: www.mazovia-business-congress.com.pl

MAZOVIA BUSINESS CONGRESS PIASECZNO

Informacje30 listopada 2016, 10:00,

Daniel Putkiewicz - wiceburmistrz dzieciom - Zaczytaj się w Piasecznie

W ramach akcji "Zaczytaj się w Piasecznie" gościem specjalnym w Bibliotece, będzie I Zastępca Burmistrza Daniel Putkiewicz. Spotkanie odbędzie się w środę 30 listopada 2016 roku o godzinie 10:00 w Oddziale dla dzieci i młodzieży Biblioteki Głównej przy ulicy Kościuszki 49 w Piasecznie. Gość specjalny - I Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno Pan Daniel Putkiewicz - czytać będzie dzieciom ciekawe historie. Serdecznie zapraszamy!

DANIEL PUTKIEWICZ - WICEBURMISTRZ DZIECIOM - ZACZYTAJ SIĘ W PIASECZNIE