Informacje30 listopada 2016, 10:00,

Daniel Putkiewicz - wiceburmistrz dzieciom - Zaczytaj się w Piasecznie

W ramach akcji "Zaczytaj się w Piasecznie" gościem specjalnym w Bibliotece, będzie I Zastępca Burmistrza Daniel Putkiewicz. Spotkanie odbędzie się w środę 30 listopada 2016 roku o godzinie 10:00 w Oddziale dla dzieci i młodzieży Biblioteki Głównej przy ulicy Kościuszki 49 w Piasecznie. Gość specjalny - I Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno Pan Daniel Putkiewicz - czytać będzie dzieciom ciekawe historie. Serdecznie zapraszamy!

DANIEL PUTKIEWICZ - WICEBURMISTRZ DZIECIOM - ZACZYTAJ SIĘ W PIASECZNIE

Informacje1 grudnia 2016, 10:00,

Magiczny Świat Walta Disneya

1 grudnia 2016 roku o godz. 10:00 zapraszamy na Magiczny Świat Walta Disnay’a. Miejsce: sala Domu Kultury, ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp wolny. Impreza współorganizowana z Biblioteką Publiczną Miasta i Gminy Piaseczno. Zapraszamy do wspólnego świętowania 115. urodzin Walta Disneya. W programie m.in. podróż po bajkowych krainach, piosenki ze znanych i lubianych bajek, zabawy animacyjne. Zapraszamy!

MAGICZNY ŚWIAT WALTA DISNAY'A