Informacje1 października 2015, 08:00,

Masz tę moc zmienić jutro

Zapraszamy kobiety bezrobotne z terenu Gminy Piaseczno chcące powrócić na rynek pracy, do udziału w bezpłatnym programie MASZ TĘ MOC ZMIENIĆ JUTRO, prowadzonym w ramach Klubu Integracji Społecznej w Miejsko-Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Piasecznie. Celem programu jest nie tylko aktywizacja bezrobotnych kobiet, ale także przygotowanie ich do procesu planowania przyszłości zawodowej i osobistej, pomoc w odkrywaniu własnego potencjału, przygotowanie do samodzielnego poruszania się po rynku pracy, nabycie umiejętności związanych z dobrą komunikacją w ważnych obszarach życiowych.

Masz tę moc zmienić jutro

W programie przewidziano warsztaty, między innymi z komunikacji interpersonalnej, asertywności, motywacji i automotywacji, zarządzania czasem i budżetem domowym, radzenia sobie ze stresem, pierwszej pomocy dla dzieci oraz prawa pracy. Dodatkowym punktem programu będą indywidualne spotkania z trenerem pracy, psychologiem oraz grupą wsparcia.

Program realizowany będzie od października 2015 r. do lutego 2016 roku w Miejsko – Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Piasecznie przy ul. Wojska Polskiego 54. Zapisy przyjmowane będą telefonicznie pod nr: (22) 75672 63 lub (22) 750 3308 do dnia 18 września 2015 roku.

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=4&t=11466
Informacje30 września 2015, 11:00,

Rozpoczęcie Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Piasecznie

30 września 2015 roku w godz. 11.00 – 13.00 odbędzie się uroczyste rozpoczęcie zajęć Uniwersytetu Trzeciego Wieku. W programie: zapisy i spotkanie organizacyjne, koncert „Powróćmy jak za dawnych lat”. Koordynator UTW – Joanna Samojlik – utw@kulturalni.pl Miejsce: Piaseczno, Sala Domu Kultury , ul. Kościuszki 49. Wstęp wolny.

Rozpoczęcie Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Piasecznie

Redakcja, 16 lipca 2019