Informacje8 maja 2014, 00:00,

Manaus zagra koncert w 8 Ball Club Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


8 Ball Club w Piasecznie zaprasza mieszkańców, na wieczór z Kwiatem Rockowego Piaseczna - zespołem MANAUS. Koncert odbędzie się w sobotę 10 maja 2014 roku, start o godzinie 21.00. Wstęp 10 zł. Usłyszycie kilka autorskich kawałków oraz największe hity polskiej rockowej sceny muzycznej, które zagra dla Was MANAUS w składzie: śpiewający i grający Arkadiusz Zewar, grający i śpiewający Krzysztof Rukat, oraz Grzegorz Kowalski na basie i Dave Zlombardu na Perkusji.

MANAUS


8 Ball Club, znajduje się przy ul. Jana Pawła II 10 w Piasecznie (w budynku pod bankiem Millennium, wejście z boku budynku). Strona internetowa klubu: www.8ballclub.pl

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Manaus zagra koncert w 8 Ball Club Piaseczno


Manaus - jest jednym z nielicznych zespołów, które na koncertach wykonują piosenki takich zespołów jak Raz. Dwa. Trzy. czy Voo Voo. Nie są to komercyjne projekty, ale ich zdaniem można się doskonale bawić przy takiej muzyce. Sięga również do klasyki rocka. Ceni polską piosenkę, chociaż zdarzają się też utwory z repertuaru np. Lennego Kravitza, Jamiroquai czy nawet Daft Punk. Trzeba przypomnieć że część utworów zabrzmi zdecydowanie inaczej - bo w Manausowskich aranżach.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje9 maja 2014, 00:00,

Dyskusyjny Klub Książki w Zalesiu Górnym


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Wszystkich, którzy lubią czytać i rozmawiać o książkach zapraszamy do Dyskusyjnego Klubu Książki w Zalesiu Górnym, który powstaje przy Galerii Pi, dzięki współpracy z Instytutem Książki w Warszawie i Biblioteką w Zalesiu Górnym. Drugie spotkanie odbędzie się w sobotę 10 maja o godz. 18:00 w Galerii Pi w Zalesiu Górnym ul. Pionierów 11/13, w trakcie będziemy dyskutowali o przeczytanej książce Amy Chua "Bojowa pieśń tygrysicy" i rozdana zostanie następna pozycja do przeczytania oraz ustalony termin kolejnego spotkania. Zapisy u koordynatora Małgorzaty Szamockiej mail: malgorzata.szamocka@hotmail.com

Dyskusyjny


Co to jest Dyskusyjny Klub Książki (DDK)? Grupa osób (od 4 do 10), które spotykają się regularnie, aby porozmawiać o przeczytanych książkach. Ideą DKK jest to, że jej członkowie przez miesiąc czytają tę samą książkę, a potem o niej rozmawiają. Dyskusje nie muszą mieć charakteru poważnych literackich dysput, a uczestnicy nie muszą znać się na literaturze. Najważniejsze żeby mieli ochotę na poznawanie nowych autorów i gatunków literackich i chcieli się dzielić refleksjami z przeczytanej lektury.

autor/źródło: Redakcja
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie