Informacje27 lutego 2016, 09:00,

Lodowisko na rynku w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


27-28 lutego 2016 roku zapraszamy do wspólnej zabawy na lodowisku utworzonym specjalnie na ten cel na rynku w Piasecznie.

LODOWISKO NA RYNKU W PIASECZNIE

W ramach akcji organizowanej przez Bank BGŻ BNP Paribas i Radio Zet czekać będą na wszystkich chętnych wspaniałe atrakcje na lodzie, i to całkowicie za darmo. Przez dwa dni uczestnicy zabawy będą mogli wziąć udział w zimowej rodzinnej rywalizacji, sprawdzić się w układaniu mega puzzli, zimowych kalamburach, a także poczęstować gorącymi napojami. Oprócz gratisowej wypożyczalni łyżew i lodowiska dla wszystkich chętnych, organizatorzy przygotowali smakowite niespodzianki, a wieczorem odbędzie się specjalna dyskoteka na lodowisku przy największych przebojach muzycznych. Można będzie też wziąć udział w konkursie, w którym nagrodą główną jest rodzinny wyjazd o wartości 10 000 zł.

– Darmowe lodowiska to kolejna akcja Banku BGŻ BNP Paribas, która wpisuje się w naszą długofalową strategię – być blisko lokalnych społeczności. Jako bank oferujemy nie tylko świetne produkty bankowe i doskonałą obsługę, ale także proponujemy wydarzenia które wzbogacają ofertę kulturalną i sportową miast - powiedziała Agnieszka Wilczyńska, kierownik Zespołu Trade Marketingu w Banku BGŻ BNP Paribas.

Impreza zaplanowana jest w godzinach 11.00 – 20.00 na miejskim rynku w Piasecznie. O szczegółach akcji usłyszeć można na antenie radia ZET, przeczytać na stronie banku oraz na portalu www.darmowelodowiska.pl

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje13 marca 2016, 07:00,

Zmiany w rozkładzie jazdy Kolei Mazowieckich od 13 marca 2016


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Szanowni Państwo, w okresie od 13 marca do 11 czerwca 2016 r. w związku z pracami modernizacyjnymi prowadzonymi przez zarządcę infrastruktury PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. będzie obowiązywał zmieniony rozkład jazdy pociągów Kolei Mazowieckich. „Koleje Mazowieckie - KM” sp. z o.o. informuje, że od 13 marca nie będą kursowały weekendowe połączenia do Gdyni.

Zmiany w rozkładzie jazdy Kolei Mazowieckich od 13 marca 2016

Najważniejsze zmiany w kursowaniu pociągów na poszczególnych liniach kształtują się następująco:

Linia nr 1 Warszawa - Skierniewice

W związku z przebudową stacji Skierniewice wystąpią niewielkie zmiany w kursowaniu pociągów na linii.

Linia nr 6 Warszawa - Małkinia

Wciąż będą prowadzone prace modernizacyjne na odcinku Tłuszcz – Wołomin – Zielonka. Pociągi będą kursować na tym odcinku po jednym czynnym torze. Dodatkowo od 1 czerwca 2016 r. planowane jest dodatkowe zamknięcie jednego z torów na odcinku Zielonka – Warszawa Wileńska Marki, co jeszcze zwiększy skalę utrudnień.

W przypadku odcinka Warszawa Rembertów – Zielonka, wciąż nie jest znana data otwarcia linii, dlatego dalej będzie kursowała zastępcza komunikacja autobusowa.

Linia nr 8 Warszawa – Radom

W związku z prowadzonymi pracami modernizacyjnymi na szlaku Warszawa Okęcie – Czachówek Południowy i wyłączeniem z ruchu jednego z torów na tym odcinku, jak również zamknięciem łącznicy kolejowej Czachówek Wschodni – Czachówek Południowy wystąpią duże utrudnienia w ruchu pociągów, m.in.:
- część pociągów będzie odwołana;
- niektóre pociągi będą kursować w skróconej relacji;
- pociąg „Radomiak” będzie kursować trasą okrężną przez CMK;
- za odwołane pociągi na odcinku Czachówek – Góra Kalwaria będzie uruchomiona zastępcza komunikacja autobusowa.

Dla zmniejszenia uciążliwości związanych z prowadzonymi pracami, spółka zaplanowała zwiększone zestawienie (3 EZT) wybranych pociągów.

Linia nr 9 Warszawa - Działdowo

Wciąż będą trwały utrudnienia związane z remontem mostu Gdańskiego.

W związku z budową trasy świętokrzyskiej w dniach 27 maja – 11 czerwca na linii zostaną zamknięte obydwa tory na odcinku Warszawa Wschodnia – Warszawa Praga i wystąpią następujące zmiany w rozkładzie jazdy:
- część pociągów będzie odwołana;
- wybrane pociągi lotniskowe będą kursowały trasą okrężną przez Warszawę Wschodnią Towarową;
- część pociągów lotniskowych będzie kursowała w skróconej relacji Warszawa Wschodnia – Warszawa Lotnisko Chopina;
- w związku z kursowaniem pociągów dalekobieżnych przez Warszawę Gdańską wystąpią istotne zmiany w kursowaniu pociągów osobowych Kolei Mazowieckich na tej trasie.

Linia nr 29 Tłuszcz – Ostrołęka

W związku z przebudową stacji Tłuszcz oraz modernizacją linii nr 6 rozkład ulegnie zmianie. Dodatkowo wystąpią częste utrudnienia związane z pracami utrzymaniowymi infrastruktury kolejowej, przez co w wybranych dniach odwołane będą pociągi na odcinku Przetycz – Ostrołęka i Mostówka – Wyszków. W zamian za odwołane pociągi na ww. odcinkach będzie uruchomiona zastępcza komunikacja autobusowa.

Linia nr 33 Kutno - Sierpc

Od 31 maja do 11 czerwca 2016 r. wystąpi całkowita przerwa w ruchu pociągów na odcinku Sierpc – Płock Trzepowo oraz Kutno – Strzelce Kujawskie z powodu naprawy mostu. W zamian za odwołane pociągi na ww. odcinkach będzie uruchomiona zastępcza komunikacja autobusowa.

Szczegółowy rozkład jazdy pociągów został zamieszczony na stronie internetowej www.mazowieckie.com.pl w zakładce "Tabele rozkładów jazdy".

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie