Informacje26 maja 2014, 20:39,

LEGIA MTB MARATON W MAGDALENCE


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Klub Kolarski Legia 1928 zaprasza na VI edycję zawodów Legia MTB Maraton, w ramach których przeprowadzone zostaną Mistrzostwa Gminy Lesznowola w kolarstwie MTB. Zawody odbędą się 31 maja 2014 roku. Biuro zawodów, start i meta przy ul. Brzozowej na tzw. Górkach Piaskowych w Magdalence. Trasa zawodów przebiegać będzie po rundzie ok. 13 km. UWAGA: startujący w mistrzostwach mieszkańcy gminy mają 50% zniżki w opłacie startowej. Zapisy w biurze wyścigu w dniu zawodów. Druk zgłoszenia można pobrać ze strony www.legia-mtbmaraton.pl lub wypełnić w biurze zawodów. Regulamin, szczegółowe informacje, mapka trasy również dostępnie na stronie internetowej organizatorów.

LEGIA MTB MARATON W MAGDALENCE


PROGRAM LEGIA MTB MARATON:
9.00 - 11.30 akredytacja zawodników, wydawanie numerów startowych
12.00 start dys. GIGA - 5 rund x 13 km, łącznie 65 km
12.01 start dys. MEGA - 3 rundy x 13 km, łącznie 39 km
12.02 start dyst. MINI - 1 runda, 13 km
15.00 dekoracja zwycięzców odbędzie się przy Urzędzie Gminy ul. Gminnej Rady Narodowej

Przeczytaj też: Czy woda w gminie Lesznowola jest bezpieczna do picia?

LEGIA MTB MARATON W MAGDALENCE
autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje26 maja 2014, 21:16,

Spektakl Babcia i wnuczek, czyli noc cudów - Wtorek Teatralny w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Centrum Kultury Piaseczno zaprasza wszystkich mieszkańców na Wtorek Teatralny, podczas którego zaprezentowany zostanie spektakl zatytułowany BABCIA I WNUCZEK, CZYLI NOC CUDÓW. Teatralny wtorek odbędzie się 27 maja 2014 roku, o godzinie 20.00 w sali Ośrodka Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp 15 zł. Zapraszam na Wtorek Teatralny.

SPEKTAKL BABCIA I WNUCZEK, CZYLI NOC CUDÓW - WTOREK TEATRALNY W PIASECZNIE


Babcia i wnuczek, czyli noc cudów Autor: Konstanty Ildefons Gałczyński. Czas trwania: nie dłużej niż 1 h. Prawdopodobnie 50 min. Fragment tytułem wstępu do fabuły: "Express Wieczorny. Dodatek nadzwyczajny". Cud w leśniczówce . Korspondent "American Press" John Rutaba donosi, że w opuszczonej leśniczówce nad Jeziorem Nidzkim pojawił się dzik z głową Batorego. Miejscowa ludność od trzech dni koczuje przed leśniczówką w prowizorycznych szałasach, znosząc dzikowi ofiary w postaci sera, jajek i suszonych grzybów. Stanisław Olejniczak, miejscowy grabarz, w stanie metafizycznego uniesienia zeskoczył z miejscowej dzwonnicy, nie ponosząc żadnych obrażeń cielesnych, a w dodatku odzyskując słuch i powonienie oraz zaprzestając raz na zawsze gry w "oko"...

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie