Informacje21 sierpnia 2013, 00:00,

Legendy warszawskie Park jak z bajki Piaseczno

Teatr Baza zaprasza wszystkie dzieci wraz z rodzicami i opiekunami na letni spektakl plenerowy do Parku Miejskiego przy ul. Chyliczkowskiej w Piasecznie. W najbliższą sobotę 24 sierpnia 2013 roku o godz. 16:00, dzieci będą mogły obejrzeć spektakl pt.: Legendy warszawskie. Wstęp wolny. Zapraszamy na letni spektakl plenerowy w piaseczyńskim Parku.

PARK JAK Z BAJKI PIASECZNO

LEGENDY WARSZAWSKIE to spektakl na podstawie najpopularniejszych warszawskich legend: o Syrence, o Złotej Kaczce i o Bazyliszku, przedstawiony w formie reportażu. Widzowie, podążając wraz z reporterem Feliksem Przygodą do kolejnych miejsc, są świadkami mrożących krew w żyłach wydarzeń. Poznają Syrenkę i chwytających ją rybaków, wraz z Lutkiem schodzą do lochów, gdzie Złota Kaczka rozdaje dukaty, a na koniec mierzą się ze strasznym Bazyliszkiem. Legendom towarzyszą „reklamy” - piosenki i skecze z tradycyjnego warszawskiego folkloru. Całość jest interaktywnym widowiskiem, pełnym humoru i wzruszeń. Reżyseria: Tomasz Zadróżny. Występują: £ukasz Adamczyk, Dawid Kwidziński, Monika Szymczyk, Tomasz Taranta. Czas trwania spektaklu: 60 minut.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje21 sierpnia 2013, 00:00,

Koncert zespołu DREAMGIRLS w Konstancinie

Konstanciński Dom Kultury zaprasza na koncert letni, w ramach którego wystąpi zespół DREAMGIRLS, w składzie: Honey, Ginger, Chocolate. Koncert odbędzie się w najbliższą sobotę 24 sierpnia 2013 roku o godz. 19.00 w Amfiteatrze w Parku Zdrojowym. Wstęp wolny. Zapraszamy na koncert Dreamgirls w Konstancinie-Jeziornie.

DREAMGIRLS

Zespół Dreamgirls za pomocą miodowej słodyczy, połączonej z odrobiną pikantnego, rozgrzewającego imbiru, z nutą gorącej czekolady niczym maszyna czasu przenosi w klimat ultra kobiecego, trochę frywolnego i niezwykle zmysłowego pin-up’u w kreacjach muzycznych lat 50tych i 60tych. Zespół DREAMGIRLS tworzą trzy charyzmatyczne wokalistki: Ewa Szlachcic, Dominika Korczak i Angelika Chwyć. Założycielką zespołu jest Ewa Szlachcic, laureatka wielu konkursów muzycznych, finalistka programu The Voice Of Poland, uczestniczka programów Bitwa Na Głosy, Tak To Leciało, Szansa na Sukces. Wokalistki poznały się i zaprzyjaźniły podczas programu Bitwa Na Głosy. Program występu złożony jest z największych hitów ameryki lat 50tych i 60tych w wydaniu pełnym wokalnej wirtuozerii. Podczas występu przypominane są sylwetki największych zespołów tamtego okresu jak The Supremes, jak również rozpalająca serca mężczyzn Marylin Monroe. Dreamgirls: facebook.com/Dreamgirls

autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna