Informacje25 października 2008, 00:00,

Latający Kufer Teatr Narwal - Bajkowa Niedziela Piaseczno

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Piaseczno w ramach Bajkowej Niedzieli dla Maluchów przygotował spektakl dla dzieci pod tytułem: LATAJ¡CY KUFER, w wykonaniu artystów Teatru Narwal. Bajkowa Niedziela odbędzie się w najbliższą niedzielę 26 października 2008 roku, o godzinie 16:00 w sali Ośrodka Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp na spektakl 10 zł (dzieci) oraz 5 zł (dorośli). Zapraszamy na spektakl.

Latający Kufer to jedna z najpiękniejszych bajek Andersena, w których zobaczymy barwne jawajki, pacynki i aktorów żywego planu. Scenografia i muzyka przeniosą nas w kraje dalekiego wschodu. Wesoło opowiedziana historia o chłopcu, który swoim niedotrzymywaniem słowa zranił wiele serc. Bajka uczy szacunku do otaczającego nas świata i ludzi. Zachęcamy do obejrzenia spektaklu Latający Kufer w Piasecznie.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje26 października 2008, 00:00,

Edukacja Integracyjna Szansą Rozwoju Każdego Dziecka

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Ewy Krauze Piaseczno oraz Wydział Oświaty w Piasecznie serdecznie zapraszają na konferencję naukowo szkoleniową pod tytułem: Edukacja Integracyjna Szansą Rozwoju Każdego Dziecka. Konferencja odbędzie się 14 listopada 2008 roku o godzinie 10:00 w Szkole Podstawowej nr 2 przy Al. Kasztanów 12 w Piasecznie. Serdecznie zapraszamy na konferencję.

Krauzówka jest pierwszą szkoła podstawową w gminie Piaseczno, która otworzyła klasy integracyjne. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych rodziców i nauczycieli. Udział w konferencji jest bezpłatny, jedynym warunkiem jest imienne zgłoszenie pod adresem: szkola.zalesie@wp.pl lub faksem na numer (022) 735-20-97 Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Z programem konferencji, zainteresowane osoby, mogą zapoznać się na stronie internetowej: www.krauzowka.pl
autor/źródło: Joanna Skrobisz - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Ewy Krauze Piaseczno