Informacje19 stycznia 2012, 00:00,

Kurs fotografii cyfrowej oraz krajobrazowej w Konstancinie

Konstanciński Dom Kultury serdecznie zaprasza na kurs fotografii cyfrowej dla początkujących i średniozaawansowanych, oraz warsztaty z fotografii krajobrazowej. Zajęcia poprowadzi Piotr Cieśla (fotografi, reportażysta i pedagog - więcej informacji na stronie: www.warsztatyfotografiikrajobrazu.pl), który będzie chciał przekazać swoje doświadczenie w fotografowaniu krajobrazu, oraz podzielić się swoimi przemyśleniami z używania aparatów cyfrowych, a tym samym pomóc w odnalezieniu drogi, dzięki której estetyka obrazu, a nie technika będzie podstawą widzenia piękna świata.

WARSZTATY Z FOTOGRAFII KRAJOBRAZOWEJ

W ramach kursu:
- zajęcia teoretyczne, praktyczne, konsultacje przez internet
- plenery w okolicach Warszawy podczas zmieniających się pór roku
- grupy 7 osobowe
- 3-dniowy plener w Mielniku nad Bugiem na zakończenie
- wystawa powarsztatowa
Warunki uczestnictwa:
- ukończone 15 lat
- najprostszy aparat typu lustrzanka lub aparat kompaktowy
- podstawowa wiedza z zakresu fotografii
Czas trwania:
8 miesięcy – 16 spotkań
Koszt:
440 zł za całość kursu
Zapisy na kurs:
Zapisy do 7 lutego 2012 roku w Konstancińskim Domu Kultury przy ul. Jaworskiego 18, Konstancin-Jeziorna (22 754-47-23, 515-139-191, biuro@konstancinskidomkultury.pl)

KURS FOTOGRAFII CYFROWEJ DLA POCZ¡TKUJ¡CYCH I ŚREDNIOZAAWANSOWANYCH

KURS FOTOGRAFII CYFROWEJ

W ramach kursu:
- zajęcia teoretyczne, techniczne i praktywa w realizacji podstawowych motywów w fotografii takich jak: portret, reportaż, krajobraz i architektura
- spotkania raz w tygodniu lub raz na dwa tygodnie
- grupy do 10 osób
- wystawa po zakończeniu kursu
Czas trwania:
40 godzin zajęć w ciągu 5 miesięcy (2 godziny tygodniowo)
Koszt:
270 zł za całość kursu
Zapisy na kurs:
Zapisy do 10 lutego 2012 roku w Konstancińskim Domu Kultury przy ul. Jaworskiego 18, Konstancin-Jeziorna (22 754-47-23, biuro@konstancinskidomkultury.pl)
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna

Informacje19 stycznia 2012, 00:00,

Bezpłatne badania profilaktyczne dla kobiet w £azach

Akcja profilaktycznych bezpłatnych badań organizowanych przez Samorząd Gminy Lesznowola we współpracy z warszawskim Centrum Onkologii, adresowana jest do kobiet. W dniach od 30 stycznia do 1 lutego 2012 roku w £azach przy Zespole Szkół im Jana Pawła II, ul. ks. Słojewskiego 1, zaparkowany będzie nowoczesny gabinet mobilny, gdzie w komfortowych warunkach Panie będą mogły wykonać bezpłatne badania cytologiczne i mammograficzne. Badania te służą zachowaniu jak najlepszego zdrowia kobiet.

BEZP£ATNE BADANIA PROFILAKTYCZNE DLA KOBIET W £AZACH

Bezpłatną profilaktyczną cytologię może wykonać każda kobieta w wieku pomiędzy 25 a 59 lat, która w ciągu ostatnich 3 lat nie wykonywała tego badania, a na bezpłatne badanie mammograficzne zapraszamy Panie w wieku 50-69 lat, które w przeciągu ostatnich 2 lat nie miały wykonanej profilaktycznej mammografii. Badania wykonywane będą bez wcześniejszych zapisów, w godzinach od 10.30 do 18.00. Na badanie należy zabrać ze sobą dowód osobisty i okulary, jeśli używa się ich do czytania. Warto znaleźć chwilę, by zadbać o to co najcenniejsze - zdrowie! Więcej informacji o badaniach pod numerem telefonu 22 546 31 03.
autor/źródło: Marcin Kania - Radny Gminy Lesznowola
Tematy:Lesznowola