Informacje19 stycznia 2012, 00:00,

Bezpłatne badania profilaktyczne dla kobiet w £azach

Akcja profilaktycznych bezpłatnych badań organizowanych przez Samorząd Gminy Lesznowola we współpracy z warszawskim Centrum Onkologii, adresowana jest do kobiet. W dniach od 30 stycznia do 1 lutego 2012 roku w £azach przy Zespole Szkół im Jana Pawła II, ul. ks. Słojewskiego 1, zaparkowany będzie nowoczesny gabinet mobilny, gdzie w komfortowych warunkach Panie będą mogły wykonać bezpłatne badania cytologiczne i mammograficzne. Badania te służą zachowaniu jak najlepszego zdrowia kobiet.

BEZP£ATNE BADANIA PROFILAKTYCZNE DLA KOBIET W £AZACH

Bezpłatną profilaktyczną cytologię może wykonać każda kobieta w wieku pomiędzy 25 a 59 lat, która w ciągu ostatnich 3 lat nie wykonywała tego badania, a na bezpłatne badanie mammograficzne zapraszamy Panie w wieku 50-69 lat, które w przeciągu ostatnich 2 lat nie miały wykonanej profilaktycznej mammografii. Badania wykonywane będą bez wcześniejszych zapisów, w godzinach od 10.30 do 18.00. Na badanie należy zabrać ze sobą dowód osobisty i okulary, jeśli używa się ich do czytania. Warto znaleźć chwilę, by zadbać o to co najcenniejsze - zdrowie! Więcej informacji o badaniach pod numerem telefonu 22 546 31 03.
autor/źródło: Marcin Kania - Radny Gminy Lesznowola
Tematy:Lesznowola

Informacje20 stycznia 2012, 00:00,

21 stycznia zapraszamy na Dyskotekę w Jaroszowej Woli

Towarzystwo Rozwoju Gminy Prażmów razem z Sołectwem Jaroszowa Wola zapraszają młodzież na dyskotekę, która odbędzie się w najbliższą sobotę 21 stycznia 2012 roku w godzinach od 18:00 do 22:00 w świetlicy w Jaroszowej Woli. Zapraszamy na dyskotekę!

DYSKOTEKA W JAROSZOWEJ WOLI
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Prażmów