Informacje8 kwietnia 2018, 12:30,

Książę Papusz i jego przyjaciele - Teatr 4 Miasto w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


8 kwietnia 2018 roku w godz. 14:30 i 16:00 zapraszamy na Bajkową Niedzielę do Piaseczna, podczas której będzie można obejrzeć spektakl pt.: Książę Papusz i jego przyjaciele, w wykonaniu Teatru 4 Miasto. Miejsce: Dom Kultury ul. Kościuszki 49, Piaseczno. Impreza dla dzieci od 3 roku życia. Wstęp 10 zł, bilety do nabycia na godzinę przed spektaklem (płatność tylko gotówką ) oraz przez internet. Zapraszamy na niedzielny spektakl do Piaseczna.

KSIĄŻĘ PAPUSZ I JEGO PRZYJACIELE - TEATR 4 MIASTO W PIASECZNIE

Książę Papusz i jego przyjaciele (Teatr 4 Miasto) - Za siedmioma górami, za siedmioma lasami… A może dawno, dawno temu… Jakby się nie zaczęło, będzie wesoło ! Zapraszamy na dynamiczną i przewrotną przygodę Księcia Papusza z Rumunii i jego przyjaciół. Bajka lalkowa pokazująca dzieciom jak ważna w życiu jest przyjaźń i rodzina. Na podstawie autorskiego tekstu zapraszamy najmłodszych, jak i tych trochę starszych, na niezapomnianą, pełną uśmiechu teatralną przygodę o losach zagubionego księcia, który szuka swojej rodziny. Czy uda mu się znaleźć rodziców i krewnych? Jakie kraje będzie musiał przejść, żeby znaleźć dom? I czy w ogóle mu się to uda? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w najnowszej produkcji Teatru Czwarte Miasto pt.: "Książę Papusz i jego przyjaciele", na którą serdecznie Państwa zapraszamy. Scenariusz: Martyna Janczewska. Reżyseria: Dariusz Majchrzak. Obsada: Magdalena Kurek, Dorota Sadowska, Martyna Janczewska, Hanna Łubieńska / Mateusz Feliński. Oprawa Muzyczna: Hanna Łubieńska. Scenografia i lalki: Magdalena Kurek.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje8 kwietnia 2018, 16:00,

Koncert Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej w Konstancinie-Jeziornie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

8 kwietnia 2018 roku o godz. 18.00 w Konstancinie odbędzie się koncert Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej. Miejsce: Konstanciński Dom Kultury, ul. Mostowa 15, Konstancin-Jeziorna. Wstęp wolny. Wejściówki do odbioru w recepcji KDK. Poetycko-muzyczny wieczór wspomnień poświęcony pamięci ofiar zbrodni katyńskiej z 1940 roku. Przejmujące widowisko, podczas którego zostaną przypomniane tragiczne wydarzenia historyczne sprzed 78 lat. Zabrzmią m.in. utwory wybitnych kompozytorów Fryderyka Chopina, Krzysztofa Pendereckiego oraz Ignacego Jana Paderewskiego i Witolda Lutosławskiego w wykonaniu doskonałych muzyków Voytka Proniewicza (skrzypce) oraz Wojciecha Waleczka (fortepian).

KONCERT PAMIĘCI OFIAR ZBRODNI KATYŃSKIEJ W KONSTANCINIE-JEZIORNIE

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie