Informacje4 sierpnia 2018, 15:00,

Krawiec Niteczka - Bajkowe Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


4 sierpnia 2018 roku o godz. 17.00 zapraszamy na Bajkowe Piaseczno, w ramach którego będzie można obejrzeć spektakl pt.: Krawiec Niteczka. W wakacje zapraszamy na rodzinne spotkania z teatrem, czyli bajki dla dzieci grane w plenerze – w Parku im. Książąt Mazowieckich w Piasecznie. Spektakle, przy dofinansowaniu ze środków Gminy Piaseczno, gra Teatr Baza. Udział jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy!

KRAWIEC NITECZKA - BAJKOWE PIASECZNO

KRAWIEC NITECZKA Kornela Makuszyńskiego to opowieść o krawcu z krainy Tajdarajda. Pewnego dnia Cyganka przepowiedziała mu przyszłość. Ma zostać królem, tylko musi wyruszyć na Zachód. Krawiec wyrusza w podróż. Spotyka Stracha na Wróble, z którym dalej wspólnie przemierza świat. Gdy trafia już do oczekiwanego miasteczka, dostrzega, że choć wszędzie wokół świeci słońce, nad miastem zawisły chmury, a z nich wciąż pada deszcz. Jest to opowieść o zwykłym, skromnym chłopcu, o dobrym sercu. O tym jak dobre uczynki nieoczekiwanie zostają nagrodzone.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje8 sierpnia 2018, 14:30,

Teatralnie w bibliotece powiatowej


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Zapraszamy dzieci w wieku 6-9 lat na cykl dwóch zajęć pt. "Teatralnie w bibliotece", które odbędą się 1 i 8 sierpnia 2018 roku o godzinie 16:30 na ul. Chyliczkowskiej 12. Zajęcia poprowadzi Pani Halina Truss-Uziembło wieloletnia kierowniczka działu teatru, muzyki i choreografii w Pałacu Młodzieży w Warszawie. Prowadziła również programy autorskie z grupami teatralnymi. Zapisy pod numerem tel. (22) 756 79 11, 504 990 624 lub pod adresem e-mail: wypozyczalnia@pbp-piaseczno.eu

TEATRALNIE W BIBLIOTECE POWIATOWEJ

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie