Informacje8 sierpnia 2018, 14:30,

Teatralnie w bibliotece powiatowej

Zapraszamy dzieci w wieku 6-9 lat na cykl dwóch zajęć pt. "Teatralnie w bibliotece", które odbędą się 1 i 8 sierpnia 2018 roku o godzinie 16:30 na ul. Chyliczkowskiej 12. Zajęcia poprowadzi Pani Halina Truss-Uziembło wieloletnia kierowniczka działu teatru, muzyki i choreografii w Pałacu Młodzieży w Warszawie. Prowadziła również programy autorskie z grupami teatralnymi. Zapisy pod numerem tel. (22) 756 79 11, 504 990 624 lub pod adresem e-mail: wypozyczalnia@pbp-piaseczno.eu

TEATRALNIE W BIBLIOTECE POWIATOWEJ

Informacje3 sierpnia 2018, 18:30,

Obejrzyj film pt.: Klucz do wieczności w Piaseczyńskim Kinie Plenerowym

W piątek 3 sierpnia 2018 roku na skwerze Kisiela o godz. 20.30 odbędzie się pierwszy sierpniowy seans filmowy w ramach cyklu “Piaseczyńskie Kino Plenerowe 2018”. WAŻNE: przypominamy, że w sierpniu seanse rozpoczynają się godzinę wcześniej. Tego dnia zobaczymy thriller Sci-Fi pt: “Klucz do wieczności” (2015), opowiadający historię zamożnego mężczyzny chorującego na raka, który korzysta z udogodnień ówczesnej medycyny umożliwiającej mu przeniesienie świadomości do zdrowego i młodego ciała.

OBEJRZYJ FILM PT.: KLUCZ DO WIECZNOŚCI W PIASECZYŃSKIM KINIE PLENEROWYM

Opis filmu Klucz do wieczności: wiekowy multimilioner dzięki osiągnięciom współczesnej medycyny przenosi swoją świadomość do ciała zdrowego, młodego człowieka. Choć operacja przebiega pomyślnie, mężczyznę zaczynają nawiedzać koszmarne wspomnienia związane z tajemniczą przeszłością dawcy. Musi odkryć jego tożsamość i dowiedzieć się, dlaczego komuś tak bardzo zależy na jego śmierci. Reżyseria: Tarsem Singh, scenariusz: David Pastor, Àlex Pastor, produkcja: USA, czas trwania filmu: 1 godz. 56 min.

Przeczytaj też: Bartas Szymoniak trafił w gusta piaseczyńskiej publiczności [ZDJĘCIA]