Informacje24 lipca 2016, 12:00,

Kościuszki w Piasecznie zamknięta 24 lipca w związku z ŚDM 2016


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


W związku z organizowaną imprezą kulturalną z okazji Światowych Dni Młodzieży na rynku 24 lipca 2016 roku, w godz. 12.00-24.00 wyłączony z ruchu kołowego będzie odcinek ul. Kościuszki w centralnej części miasta Piaseczno.

KOŚCIUSZKI W PIASECZNIE ZAMKNIĘTA 24 LIPCA W ZWIĄZKU Z ŚDM 2016

Tego dnia od godz. 6.00 zamknięty zostanie wjazd na parking przy kościele św. Anny, a od godz. 12.00 przestanie być możliwy wjazd w ulicę Kościuszki ze skrzyżowania ul. Puławskiej z ul. Chyliczkowską i ul. Jana Pawła II. Brak przejazdu będzie do ul. Kościelnej.

KOŚCIUSZKI W PIASECZNIE ZAMKNIĘTA 24 LIPCA W ZWIĄZKU Z ŚDM 2016

Autobusy komunikacji zbiorowej pojadą objazdem z ul. Puławskiej w ul. Jana Pawła II i następnie Wojska Polskiego do ul. Sienkiewicza (na kierunku grójeckim) i dalej ul. Gerbera do ul. 17 Stycznia (na kierunku do Góry Kalwarii). Wyłączone będą przystanki autobusowe Urząd Miasta i Kolejka Piaseczyńska w stronę Gołkowa.

Światowe Dni Młodzieży w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje22 lipca 2016, 21:30,

Makbet - Kino Plenerowe w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

22 lipca 2016 roku o godz. 21:30 zapraszamy na projekcję filmu pt.: Makbet, w ramach Wakacyjnego Kina Plenerowego w Piasecznie. Miejsce: parking miejski przy UMiG Piaseczno.

MAKBET - KINO PLENEROWE W PIASECZNIE

Makbet / Macbeth - szkocki generał Makbet, za namową swojej ambitnej żony, postanawia użyć niegodziwych środków w celu zdobycia władzy i obalenia króla. Producenci oscarowego Jak zostać królem przedstawiają ponadczasową opowieść o żądzy władzy, zdradzie, pasji i szaleństwie. Krwawa gra o tron w średniowiecznej Szkocji z Michaelem Fassbenderem i Marion Cotillard w rolach głównych. Wiedźmy przepowiadają wracającemu z wojennej wyprawy lordowi Makbetowi świetlaną przyszłość. Budzące się w nim ambicje i żądzę władzy podsyca Lady Makbet. Prorocze słowa czarownic spełnią się, ale jego droga na tron spłynie krwią, a korona na jego skroniach okupiona zostanie szaleństwem.

Zapraszamy na film w ramach akcji Kino Plenerowe w Piasecznie.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie