Informacje15 lipca 2015, 18:00,

Konsultacje społeczne na temat budowy ścieżek rowerowych w gminie Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Informujemy, że w dniu 10 lipca 2015 r. mija termin na przesyłanie wniosków, w tym pomysłów i uwag na usprawnienie komunikacji rowerowej w gminie Piaseczno. Uwagi można przekazywać wypełniając specjalnie do tego przygotowany formularz uwag drogą elektroniczną, na adres biuro@vivalo.pl Ponadto informujemy, że w dniu 15 lipca (środa) 2015r. o godz. 18.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno odbędą się konsultacje społeczne. Na spotkaniu zostaną przedstawione propozycje tras dotyczące ścieżek rowerowych.

Konsultacje społeczne na temat budowy ścieżek rowerowych w gminie Piaseczno

Rysunek koncepcji układu tras rowerowych w gminie http://piaseczno.eu

„Koncepcja budowy ciągów komunikacyjnych (ścieżek rowerowych, ciągów pieszo-rowerowych) w Gminie Piaseczno” jest realizowana ramach Projektu „Programowanie Rozwoju Obszaru Metropolitalnego Warszawy – PROM”, w którym to projekcie Gmina Piaseczno jest Partnerem. Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2007-2013. Zapraszamy Państwa do udziału w konsultacjach społecznych.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Komentarze

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=4&t=11219
Informacje10 lipca 2015, 21:45,

Zakochana Jane w Kinie Plenerowym w Konstancinie-Jeziornie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

10 lipca 2015 roku o godzinie 21:45 odbędzie się drugie spotkanie w ramach Kina Plenerowego w Konstancinie, podczas którego będzie można obejrzeć film Juliana Jarrold pt. Zakochana Jane. Projekcja filmowa odbędze się w Amfiteatrze Parku Zdrojowego. Serdecznie zapraszamy. Wstęp wolny!

Zakochana Jane w Kinie Plenerowym w Konstancinie-Jeziornie

Zakochana Jane – film biograficzny wyreżyserowany przez Juliana Jarrolda. Autorami scenariusza są Kevin Hood oraz Sare Williams, a oparty jest na listach Jane Austen. Opowiada on o miłosnej historii młodej Jane Austen, która stała się inspiracją do napisania jej największych dzieł takich jak: "Duma i uprzedzenie" oraz "Rozważna i romantyczna". Jane Austen marzy o prawdziwej miłości. Jednak jej rodzice oczekują, że wyjdzie ona za kogoś, kto zapewni całej rodzinie godziwy byt. Pewnego dnia Jane spotyka młodego Irlandczyka - Toma Lefroya, który swoją postawą i nastawieniem do życia wzbudza jej ciekawość.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Komentarze

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=12&t=8817&start=15

Polecane dla Ciebie


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie