Informacje10 lipca 2015, 21:45,

Zakochana Jane w Kinie Plenerowym w Konstancinie-Jeziornie

10 lipca 2015 roku o godzinie 21:45 odbędzie się drugie spotkanie w ramach Kina Plenerowego w Konstancinie, podczas którego będzie można obejrzeć film Juliana Jarrold pt. Zakochana Jane. Projekcja filmowa odbędze się w Amfiteatrze Parku Zdrojowego. Serdecznie zapraszamy. Wstęp wolny!

Zakochana Jane w Kinie Plenerowym w Konstancinie-Jeziornie

Zakochana Jane – film biograficzny wyreżyserowany przez Juliana Jarrolda. Autorami scenariusza są Kevin Hood oraz Sare Williams, a oparty jest na listach Jane Austen. Opowiada on o miłosnej historii młodej Jane Austen, która stała się inspiracją do napisania jej największych dzieł takich jak: "Duma i uprzedzenie" oraz "Rozważna i romantyczna". Jane Austen marzy o prawdziwej miłości. Jednak jej rodzice oczekują, że wyjdzie ona za kogoś, kto zapewni całej rodzinie godziwy byt. Pewnego dnia Jane spotyka młodego Irlandczyka - Toma Lefroya, który swoją postawą i nastawieniem do życia wzbudza jej ciekawość.

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=12&t=8817&start=15

Polecane dla Ciebie

Informacje10 lipca 2015, 20:00,

Malmo Jazz King - Rynek Muzyczny

W najbliższy piątek 10 lipca 2015 roku o godz. 20.00 odbędzie się kolejny koncert na scenie letniej na rynku w Piasecznie pn.: Rynek Muzyczny. Koncert zespołu Malmo Jazz King, odbędzie się na scenie plenerowej na Placu Piłsudskiego w Piasecznie. Wstęp wolny!

Malmo Jazz King - Rynek Muzyczny w Piasecznie

Grupa Malmö Jazz Kings powstała w 2002 roku i występował m.in. na festiwalu Złota Tarka w Iławie, ma za sobą również liczne koncerty w Szwecji, Anglii i Niemczech. Jednym z jego liderów jest puzonista Dymitr Markiewicz, który w latach sześćdziesiątych występował w słynnych Warszawskich Stompersach, a następnie wyemigrował do Szwecji. Zespół wystąpi w składzie: Frans Sjöström – saksofon basowy, Lars Karlsson – klarnet, wokal, Jack Andersson – trąbka, wokal, Dymitr Markiewicz – puzon, Joanna Morea – saksofon, flet, wokal, Claus Rydbeck – banjo.

Malmo Jazz King - Rynek Muzyczny

Redakcja, 16 lipca 2019