Informacje2 stycznia 2015, 08:00,

Konstancińska Karta Mieszkańca - złóż wniosek i korzystaj ze zniżek


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Można już składać wnioski o wydanie Konstancińskiej Karty Mieszkańca. Jej posiadacze mniej zapłacą m.in. za: bilety komunikacji miejskiej, płatne zajęcia w domu kultury i ośrodku sportu oraz żłobek. Karta wydawana jest bezpłatnie pełnoletnim mieszkańcom gminy Konstancin-Jeziorna, rozliczającym swój podatek dochodowy w piaseczyńskim urzędzie skarbowym. Aby ją otrzymać, należy złożyć wniosek. Formularze dostępne są w konstancińskim magistracie, a także na naszej stronie internetowej (do pobrania poniżej). Gotowe karty będą do odbioru w Wydziale Oświaty, Kultury i Zdrowia, od 2 stycznia 2015 r.

Konstancińska Karta Mieszkańca - złóż wniosek i korzystaj ze zniżek

Na jakie profity mogą liczyć posiadacze Konstancińskiej Karty Mieszkańca? Przede wszystkim będą to zniżki na okresowe bilety komunikacji publicznej, płatne zajęcia organizowane przez Konstanciński Dom Kultury i Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji (rabat 10 proc.). Z kolei rodzice maluszków mniej zapłacą za gminny żłobek. – Program ma na celu zachęcić społeczność lokalną do aktywnego życia i ułatwić korzystanie z oferty kulturalnej, sportowej i turystycznej – wyjaśnia Kazimierz Jańczuk, burmistrz gminy Konstancin-Jeziorna. – Zachęcamy lokalne firmy do uatrakcyjnienia naszej oferty. Szczegółowe informacje o KKM można znaleźć w regulaminie.

- Wniosek o wydanie Konstancińskiej Karty Mieszkańca
- Regulamin Konstancińskiej Karty Mieszkańca

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Komentarze

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek na forum http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=11&t=10811
Informacje31 grudnia 2014, 08:00,

Gabrysia Krzesińska - potrzebna krew


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

W drugi dzień świąt w Chylicach miał miejsce wypadek drogowy, w którym ciężko ranna została 8-letnia Gabrysia. Dziewczynce potrzebna jest krew ARH+. Gabriela Krzesińska leży w szpitalu dziecięcym im. prof.dr. J.Bogdanowicza przy ul. Niekłańskiej 4/24 w Warszawie. Dziewczynka, która została potrącona przez auto, przeszła bardzo poważne operacje, w tym również mózgu. Gabrysia w tym momencie walczy o życie podczas śpiączki. Samodzielnie nie oddycha a jej życie jest zagrożone. Jeśli możesz POMÓŻ! Krew można oddawać w punktach krwiodawstwa oraz w szpitalach. Więcej info: www.facebook.com/gabrysia.krzesinska.pomagamy

Gabrysia Krzesińska - potrzebna krew

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Komentarze

Info z FB, 16 lipca 2019
"Bardzo wszystkim dziękujemy za OGROMNE wsparcie i pomoc, za krew, która pomogła naszemu Aniołkowi! Nasza Gabrynia wróciła do nas! Lekarze nie wierzą w to co się dzieje! Otworzyła oczka!!!!! To dzięki Waszej energii i modlitwom!!!! DZIĘKUJEMY!!!!" ZACHĘCAM DO ODDAWANIA KRWI DALEJ (ARH+ i zerówki) ORAZ INNYCH GRUP KRWI, KTÓRE MOGĄ POMÓC RESZCIE DZIECI! Akcja oddawania krwi wciąż trwa!
Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek na forum http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=4&t=10814

Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie