Informacje31 grudnia 2014, 08:00,

Gabrysia Krzesińska - potrzebna krew

W drugi dzień świąt w Chylicach miał miejsce wypadek drogowy, w którym ciężko ranna została 8-letnia Gabrysia. Dziewczynce potrzebna jest krew ARH+. Gabriela Krzesińska leży w szpitalu dziecięcym im. prof.dr. J.Bogdanowicza przy ul. Niekłańskiej 4/24 w Warszawie. Dziewczynka, która została potrącona przez auto, przeszła bardzo poważne operacje, w tym również mózgu. Gabrysia w tym momencie walczy o życie podczas śpiączki. Samodzielnie nie oddycha a jej życie jest zagrożone. Jeśli możesz POMÓŻ! Krew można oddawać w punktach krwiodawstwa oraz w szpitalach. Więcej info: www.facebook.com/gabrysia.krzesinska.pomagamy

Gabrysia Krzesińska - potrzebna krew

Info z FB, 16 lipca 2019
"Bardzo wszystkim dziękujemy za OGROMNE wsparcie i pomoc, za krew, która pomogła naszemu Aniołkowi! Nasza Gabrynia wróciła do nas! Lekarze nie wierzą w to co się dzieje! Otworzyła oczka!!!!! To dzięki Waszej energii i modlitwom!!!! DZIĘKUJEMY!!!!" ZACHĘCAM DO ODDAWANIA KRWI DALEJ (ARH+ i zerówki) ORAZ INNYCH GRUP KRWI, KTÓRE MOGĄ POMÓC RESZCIE DZIECI! Akcja oddawania krwi wciąż trwa!
Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek na forum http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=4&t=10814
Informacje24 grudnia 2014, 08:00,

Świąteczne życzenia na Boże Narodzenie i Nowy 2015 Rok

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. W związku z tym chcielibyśmy życzyć mieszkańcom powiatu piaseczyńskiego: świąt pachnących choinką, spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze, pełnych niespodziewanych prezentów od Mikołaja - świąt Bożego Narodzenia dających radość i odpoczynek, oraz nadzieję na Nowy 2015 Rok, żeby był jeszcze lepszy niż ten, co właśnie mija...

Świąteczne życzenia na Boże Narodzenie i Nowy 2015 Rok

Życzymy Wam, aby wszystkie dni w roku były tak piękne i szczęśliwe, jak ten jeden wigilijny wieczór, aby przy świątecznym stole nie zabrakło Wam światła i ciepła rodzinnej atmosfery, aby w Waszych domach pojawiła się radość, szczęście, życzliwość, wzajemne zrozumienie i spełnienie marzeń. Aby w dniu Wigilii ogarnęło Was ciepło wigilijnej świecy, a jej blask zamienił się w żywe iskierki w oczach. Aby samotność odeszła w niepamięć a Wasza twarz i twarze bliskich Wam osób zawsze były rozpromienione uśmiechem, bez trosk, problemów, smutków, i aby w Waszym życiu były obecne same dobre myśli oraz wiara i nadzieja na lepsze jutro... Rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia i Do Siego Roku!

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek na forum http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=25&t=10798