Informacje13 listopada 2015, 06:00,

Konkursy Świąteczne 2015 w Muzeum Regionalnym Piaseczno

Muzeum Regionalne w Piasecznie serdecznie zaprasza dzieci i młodzież z gminy Piaseczno do udziału w plastycznych konkursach świątecznych. W tym roku proponują dwa konkursy: "Bożonarodzeniowe drzewko - choinka" oraz "Kartka bożonarodzeniowa inspirowana folklorem". Organizatorzy na prace czekają do 27 listopada 2015 roku. Oficjalne ogłoszenie wyników, rozdanie nagród oraz otwarcie wystawy pokonkursowej nastąpi w Mikołajki - 6 grudnia w Muzeum Regionalnym w Piasecznie.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Konkurs na bożonarodzeniowe drzewko adresowany jest do grup przedszkolnych z terenu Gminy Piaseczno (kategoria zbiorowa). Konkurs na kartkę bożonarodzeniową kierujemy do uczniów szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych z terenu gminy Piaseczno (kategoria indywidualna). Wszystkie prace konkursowe oglądać będzie można na wystawie pokonkursowej zorganizowanej w salach muzeum. Jej oficjalne otwarcie nastąpi podczas wręczenia nagród laureatom. Wszelkie szczegółowe informacje dotyczące konkursów znajdują się w regulaminach poniżej. W razie pytań prosimy o kontakt: 22 737 23 99.

Konkursy Świąteczne 2015 w Muzeum Regionalnym Piaseczno

Regulamin konkursu "Bożonarodzeniowe drzewko - choinka"
Regulamin konkursu "Kartka bożonarodzeniowa inspirowana folklorem"

Martin, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=6&t=1582&start=45
Informacje14 listopada 2015, 11:00,

Nabożeństwo ekumeniczne nad grobami żołnierzy poległych w I wojny światowej w Głoskowie

14 listopada 2015 roku o godzinie 11.00 w Głoskowie przy ul. Rybnej odbędzie się nabożeństwo ekumeniczne nad grobami żołnierzy poległych w I wojny światowej. Modlitwę poprowadzi ks. Arkadiusz Piotrowski - proboszcz parafii Wspomożenia Wiernych w Głoskowie wspólnie z Prawosławnym Ordynariuszem Wojskowym i ewangelickim Ordynariuszem Wojskowym. Zaproszeni zostali ambasadorowie Niemiec i Rosji. Odrestaurowany przez Gminę Piaseczno z inicjatywy społecznej Piaseczyńskiego Klubu Poszukiwaczy Historii cmentarz jest świadectwem walk i śmierci młodych ludzi z kilku stron świata i różnych wyznań. Niech będzie symbolem zjednoczenia i pokoju. Zapraszamy.

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=4&t=11582