Informacje14 listopada 2015, 11:00,

Nabożeństwo ekumeniczne nad grobami żołnierzy poległych w I wojny światowej w Głoskowie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


14 listopada 2015 roku o godzinie 11.00 w Głoskowie przy ul. Rybnej odbędzie się nabożeństwo ekumeniczne nad grobami żołnierzy poległych w I wojny światowej. Modlitwę poprowadzi ks. Arkadiusz Piotrowski - proboszcz parafii Wspomożenia Wiernych w Głoskowie wspólnie z Prawosławnym Ordynariuszem Wojskowym i ewangelickim Ordynariuszem Wojskowym. Zaproszeni zostali ambasadorowie Niemiec i Rosji. Odrestaurowany przez Gminę Piaseczno z inicjatywy społecznej Piaseczyńskiego Klubu Poszukiwaczy Historii cmentarz jest świadectwem walk i śmierci młodych ludzi z kilku stron świata i różnych wyznań. Niech będzie symbolem zjednoczenia i pokoju. Zapraszamy.

Nabożeństwo ekumeniczne nad grobami żołnierzy poległych w I wojny światowej w Głoskowie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Komentarze

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=4&t=11582
Informacje5 listopada 2015, 20:03,

Ankiety terenowe ws. Parkuj i Jedź


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Szanowni Państwo, aby sprostać zmieniającym się uwarunkowaniom transportowym oraz wyjść naprzeciw potrzebom mieszkańców i przedsiębiorców prowadzących działalność na terenie Warszawy oraz gmin ościennych, Miasto Stołeczne Warszawa przystąpiło do opracowania Analizy możliwości rozwoju systemu parkingów „Parkuj i Jedź” dla Warszawskiego Obszaru Funkcjonalnego do roku 2023.

ANKIETY TERENOWE WS. PARKUJ I JEDŹ

System „Parkuj i Jedź” pozwala kierowcom pozostawić swoje pojazdy w wyznaczonych miejscach, przesiąść się do komunikacji publicznej i w ten sposób kontynuować podróż do centrum miasta.

Do Warszawskiego Obszaru Funkcjonalnego (WOF) należy 40 gmin: Gmina Błonie, Gmina Brwinów, Gmina Czosnów, Gmina Góra Kalwaria, Gmina Grodzisk Mazowiecki, Gmina Halinów, Gmina Izabelin, Gmina Jabłonna, Gmina Jaktorów, Miasto Józefów, Gmina Karczew, Gmina Kobyłka, Gmina Konstancin - Jeziorna, Gmina Miejska Legionowo, Gmina Leszno, Gmina Lesznowola, Gmina Łomianki, Gmina Marki, Gmina Michałowice, Miasto Milanówek, Gmina Nadarzyn, Gmina Nieporęt, Gmina Nowy Dwór Mazowiecki, Gmina Piaseczno, Gmina Piastów, Miasto Podkowa Leśna, Miasto Pruszków, Gmina Radzymin, Gmina Raszyn, Gmina Stare Babice, Miasto Sulejówek, Gmina Wiązowna, Gmina Wieliszew, Gmina Wołomin, Miasto Ząbki, Miasto Zielonka, Miasto Żyrardów, m.st. Warszawa.

Rezultatem opracowania będzie wskazanie propozycji docelowych lokalizacji parkingów systemu „Parkuj i Jedź” na terenie WOF. W celu rzetelnego przygotowania tego dokumentu niezbędne jest poznanie Państwa opinii i sugestii, a tym samym przeprowadzenie badań ankietowych na parkingach, przystankach komunikacji publicznej oraz ulicach naszego miasta.

W związku z powyższym zwracam się do Państwa z uprzejmą prośbą o umożliwienie firmie Collect Consulting S.A. z siedzibą w Katowicach, przy ul. Rolnej 14, przeprowadzenia wyżej wymienionych badań i udzielenia odpowiedzi na zadane pytania, gdyż dzięki temu będą Państwo mieli realny wpływ na ostateczne treści zawarte w opracowaniu.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Komentarze

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=26&t=11578

Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie