Informacje18 września 2017, 08:00,

Konkurs fotograficzny z Wisłą w tle


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Weź udział w konkursie fotograficznym pn.: z Wisłą w tle i wygraj kartę podarunkową do Empiku albo fajne torby powiatowe! Dlaczego z Wisłą w tle? Bo trwa Rok Rzeki Wisły. Bo ta rzeka jest dla nas ważna. I jest piękna.

KONKURS FOTOGRAFICZNY Z WISŁĄ W TLE

Dla kogo jest ten konkurs? Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich fotografów – zarówno tych pełnoletnich, jak i nieco młodszych. Aby wziąć udział w konkursie należy zrobić zdjęcie nawiązujące do tematu konkursu i wysłać je mailem na adres: promocja@piaseczno.pl Ważne, aby nadesłane zdjęcia były wysokiej jakości (min. 2992 x 2000 pixeli) i nawiązywały do tematu konkursu jakim jest rzeka Wisła na terenie powiatu piaseczyńskiego. Spośród wszystkich nadesłanych prac jury wybierze 10 finalistów, którzy mają już w tym momencie zagwarantowane nagrody w postaci torby powiatowej lub worka. Następnie spośród tych prac wyłoniona zostanie trójka zwycięzców.

Nagrody
I miejsce - bon za 300 zł
II miejsce - bon za 200 zł
III miejsce - bon za 100 zł

Życzymy powodzenia!

Regulamin konkursu fotograficznego "Z Wisłą w tle":
1. Organizatorem konkursu jest Biuro Promocji Powiatu Piaseczyńskiego.
2. Konkurs jest otwarty dla wszystkich fotografujących. Osoby niepełnoletnie muszą dołączyć zgodę opiekuna prawnego na udział w konkursie.
3. Każdy z autorów może nadesłać do 3 fotografii.
4. Konkurs trwa od 8 września do 2 października 2017 r.
5. Zdjęcia nawiązujące do tematu konkursu, wykonane na terenie powiatu piaseczyńskiego, wielkości min. 2992 na 2000 pixeli) należy przesłać na adres: promocja@piaseczno.pl. W treści wiadomości należy podać imię i nazwisko oraz miejsce zrobienia zdjęcia.
6. Z nadesłanych prac Organizator wybierze 10, które przejdą do ścisłego finału. Autorzy wybranych fotografii otrzymają gadżety (torby i worki) promocyjne Powiatu Piaseczyńskiego.
7. Finałowe zdjęcia zostaną opublikowane na fanpage’u Organizatora.
8. Laureatów konkursu wyłonią internauci dając lajka na wybraną fotografię.
9. Autorzy zdjęć, które otrzymają najwięcej lajków otrzymają nagrody w postaci kart prezentowych do sieci Empik. Pierwsze miejsce – karta o wartości 300 zł, drugie – 200 zł, trzecie – 100 zł. W przypadku jednakowej liczby głosów o wyborze laureatów zdecyduje Organizator.
10. Nagrody będą do odbioru w siedzibie Organizatora.
11. O terminach Organizator poinformuje na fanpage’u.
12. Uczestnik przesyłając prace na Konkurs przenosi nieodpłatnie na Organizatora bez ograniczeń czasowych i terytorialnych autorskie prawa majątkowe i zależne do swych zdjęć na wszystkich polach eksploatacji.
13. Nadesłanie prac oznacza akceptację warunków konkursu i regulaminu.
14. Organizator zastrzega sobie prawo do przerwania lub odwołania konkursu bez podania przyczyn.
15. Uczestnik Konkursu wyraża zgodę na zbieranie i przetwarzanie jego danych osobowych przez Organizatora na potrzeby Konkursu.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje20 września 2017, 08:00,

Tacy byliśmy jeszcze wczoraj… tarczynian portret własny - album fotograficzny mieszkańców Tarczyna


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Ukazał się trzeci tom albumu fotograficznego pt.: Tacy byliśmy jeszcze wczoraj… tarczynian portret własny. Składa się z kilkuset fotografii przedstawiających portrety, fotografie okolicznościowe dokumentujące wydarzenia rodzinno-religijne oraz uroczystości instytucjonalne. Album jest opowieścią o dzieciństwie, o tym, co przeminęło. Dał starym fotografiom szansę na nowe życie, na ocalenie od zapomnienia i zniszczenia. Niektóre zdjęcia prowokują do zadawania pytań o historię ziemi tarczyńskiej, odkrywają historie rodzinne, przywołują wspomnienia, wzruszają, zachęcają do głębszego poznania topografii Tarczyna i okolicznych wsi i wydarzeń, które były udziałem Osób zamieszkujących tę ziemię.

TACY BYLIŚMY JESZCZE WCZORAJ… TARCZYNIAN PORTRET WŁASNY - ALBUM FOTOGRAFICZNY

Chcę serdecznie podziękować Ofiarodawcom zdjęć oraz Mirosławowi Czesławowi Szczepaniakowi. Dzięki Państwa zaangażowaniu Tarczyn wzbogacił się o kolejną, bardzo ciekawą, publikację historyczną. Pamięć o Mieszkańcach ziemi tarczyńskiej zasługuje na ocalenie dla przyszłych pokoleń. Taki był nasz cel i myślę, że z powodzeniem udało się go zrealizować. Album będzie do nabycia w dniu 10 września 2017 roku, podczas imprezy „Pożegnanie Lata – Tarczyńskie Owocobranie” lub w Gminnym Ośrodku Kultury w Tarczynie, ul. J. Stępkowskiego 17, pok. 101.

Alfred Kohn Dyr. Gminnego Ośrodka Kultury w Tarczynie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie