Informacje2 września 2015, 08:00,

Konkurs Czas na przedsiębiorczość

Gmina Piaseczno, Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Piaseczno, zaprasza do wzięcia udziału w konkursie „Czas na przedsiębiorczość”. Tematem konkursu jest przedstawienie projektu dotyczącego wsparcia i promocji przedsiębiorczości na terenie Gminy Piaseczno, z uwzględnieniem możliwości pozyskiwania środków z funduszy europejskich. Konkurs polega na napisaniu projektu, którego istotą będzie promocja przedsiębiorczości w dowolnej formie, wraz z przybliżonym kosztorysem działań i pomysłem na ich realizację.

KONKURS CZAS NA PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ

Praca konkursowa musi spełniać następujące kryteria podstawowe:
a) być napisana na maksymalnie 10 stron w formacie A4,
b) powinna opisywać co zostanie zrobione, kiedy, przez kogo, jakie będą tego koszty,
c) przedstawiać korzyści wynikające ze wsparcia przedsiębiorców przez Gminę,
d) przedstawiać korzyści i możliwości rozwoju przedsiębiorców z terenu Gminy,
z uwzględnieniem możliwości pozyskiwania przez przedsiębiorców środków z funduszy europejskich,
e) być wykonana samodzielnie przez jedną osobę, konkurs nie zakłada pracy zespołowej.

Laureat konkursu będzie miał możliwość odbycia miesięcznego stażu w Punkcie Informacji Europejskiej Europe Direct – Piaseczno. Prace konkursowe należy zgłaszać od 01.09.2015r. do 30.10.2015r. Można je przynosić osobiście do Punktu Informacji Europejskiej Europe Direct – Piaseczno (ul. Szkolna 1, Piaseczno), przesyłać pocztą tradycyjną lub pocztą elektroniczną na adres: europedirect-piaseczno@piaseczno.eu Szczegóły w Regulaminie Konkursu na stronie www.europe-direct.piaseczno.eu

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=4&t=11391
Informacje30 sierpnia 2015, 12:00,

71 rocznica pacyfikacji Lasów Chojnowskich i wsi Chojnów

30 sierpnia 2015 roku odbędą się uroczystości upamiętniające 71. rocznicę pacyfikacji Lasów Chojnowskich i wsi Chojnów. Na polanie przy ul. Klonowej w Pilawie o godz. 12 odprawiona zostanie masza święta, po której nastąpi złożenie kwatów przy pomniku Batalionu AK Baszta oraz tablicy poświęconej rozstrzelanym mieszkańcom wsi.

71 rocznica pacyfikacji Lasów Chojnowskich i wsi Chojnów

Redakcja, 16 lipca 2019