Informacje15 listopada 2013, 00:00,

Konfrontacje 2013 - wystawa w Konstancinie

Artyści z Konstancina-Jeziorny i ich goście zaprezentują swoje najnowsze prace w ramach dorocznego przeglądu pt. KONFRONTACJE 2013. Podczas wystawy pokazane zostaną prace z zakresu sztuk wizualnych wykonane dowolną techniką i powstałe na przestrzeni minionego roku. Wystawa potrwa do 19 stycznia 2014 roku. Wystawa odbędzie się w najbliższą sobotę 16 listopada 2013 roku o godz. 17.00 w Konstancińskim Domu Kultury, przy ul. Jaworskiego 18 w Konstancinie-Jeziornie.

Konfrontacje 2013 - wystawa w Konstancinie

Na tegorocznej wystawie pokazywane są rysunki, grafiki, obrazy i fotografie, powstałe na przestrzeni minionego roku. W wystawie udział biorą: Anna Buczkowska, Dorota Buczkowska, Ola Buczkowska–Przeździk,|Emilia Czyż–Kędzierska, Wiesław Grendus, Julian Henisz, Alek Kizieniewicz, Krzysztof Kozłowski, Anna Masiul–Gozdecka, Katia Meller, Tomasz Myśluk, Leokadia Nastały, Ewa Panasiuk, Ania Pelc, Gabriela Przytuła, Michał Przeździk–Buczkowski, Marlena Wąsowska, Artur Wąsowski.
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna

Informacje15 listopada 2013, 00:00,

Koncert Na jesienną nutę w Górze Kalwarii

Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii zaprasza na koncert NA JESIENN¡ NUTę, który odbędzie się w najbliższą sobotę 16 listopada 2013 roku o godz. 18.00 w Sali kinowej przy Ks. Sajny 14 w Górze Kalwarii. Podczas koncertu zagra Zespół Estradowy Metrum, działający przy Ośrodku Kultury w Górze Kalwarii, pod kierownictwem Tadeusza Sasa. Wstęp wolny. Zapraszamy wszystkich mieszkańców na koncert Na jesienną nutę w Górze Kalwarii.

KONCERT NA JESIENN¡ NUTę W GÓRZE KALWARII

Koncert "Na jesienną nutę" zagra Zespół Estradowy "Metrum" pod kierownictwem Tadeusza Sasa. Wystąpią dla Państwa Danuta Korulczyk - keyboard, Wacław Miadowicz - perkusja, Michał Zyśk - saksofon altowy, Zbigniew Fornal - gitara basowa, Bartosz Kabulski - gitara rytmiczna, Tadeusz Sas - akordeon. Soliści - Teresa Jędral, Barbara Kołodziejska, Antoni Tkacz, Iwona Szymańska, Marianna Król, Justyna Mróz, Wiktoria £ubianka, Anna Adamowicz. Scenariusz i konferansjerka - Iwona Szymańska i Agnieszka Sałańska. Reżyseria i kierownictwo muzyczne - Tadeusz Sas.
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Góra Kalwaria