Informacje29 sierpnia 2008, 00:00,

Koncert zespołu POWIEKI w Kinie Uciecha Góra Kalwaria


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Ośrodek Kultury Góra Kalwaria zaprasza na koncert zespołu POWIEKI, który odbędzie się w ramach cyklu koncertów pod tytułem MUZYCZNE PI¡TKI w Górze Kalwarii. Już w najbliższy piątek 29 sierpnia 2008 roku, o godzinie 20:00 na scenie Kina Uciecha (ul. Ks.Sajny 14, Góra Kalwaria), będzie można posłuchać zespołu Powieki (muzyka alternatywna, psychodeliczna i eksperymentalna). Wstęp tylko 5 złotych. Nie trać czasu i przyjdź na piątkowy koncert zespołu Powieki w Górze Kalwarii.


POWIEKI - Algorytm Lotu

Zespół Powieki pochodzi z Warszawy i tworzy muzykę alternatywną, psychodeliczną i eksperymentalną. W skład zespołu Powieki wchodzi: Michał Zych – perkusja, Piotr Cudnok - bass, vokal oraz Maciej Zych - gitara, vokal. Powieki zagrały swój pierwszy koncert 6 sierpnia 2006 roku w Warszawie. W styczniu 2008 Powieki ukończyły prace nad pierwszą promocyjną ep-ką "Trzaski EP" nagraną w zaimprowizowanym przez siebie do tego celu studiu, a utwór "Tosty" trafił na trzecią część kompilacji "We Are From Poland". W maju zespół został laureatem konkursu "Once", dzięki któremu 13 listopada zagrają w studiu Radia Dla Ciebie specjalny koncert na żywo. Warstwa dźwiękowa zespołu Powieki, oscyluje wokół post-rockowego brzmienia okraszonego dawką melodyjnego transu i psychodelii z domieszką surrealistycznych słownych opowieści. Więcej informacji na temat zespołu na stronie: www.myspace.com/powieki
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Góra Kalwaria

Napisz komentarz

Informacje29 sierpnia 2008, 00:00,

Informujemy, że 1 września powraca linia Express Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Informujemy mieszkańców Piaseczna i okolic, że zgodnie z zapowiedziami firmy Mobilis, od poniedziałku 1 września 2008 roku, rusza ponownie linia EXPRESS PIASECZNO. Autobusy, będą nadal jeździły na trasie od PKP Piaseczno do Centrum Warszawy. Bilety będą do nabycia u kierowcy w cenie: 105 zł (bilet miesięczny), 3 zł (z PKP Piaseczno do Metro Wilanowska), 4 zł (z PKP Piaseczno do Centrum Warszawy).

Dziś na łamach gazety Kurier Południowy, został opublikowany rozkład jazdy linii Express Piaseczno. Jeżeli ktoś z Was, z różnych powodów nie będą miał dostępu do gazety, to zapraszam na podstronę: rozkład jazdy Express Piaseczno. Korzystając z okazji, zapraszam mieszkańców do rozmowy na forum mieszkańców: Express Piaseczno.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie