Informacje29 sierpnia 2008, 00:00,

Informujemy, że 1 września powraca linia Express Piaseczno

Informujemy mieszkańców Piaseczna i okolic, że zgodnie z zapowiedziami firmy Mobilis, od poniedziałku 1 września 2008 roku, rusza ponownie linia EXPRESS PIASECZNO. Autobusy, będą nadal jeździły na trasie od PKP Piaseczno do Centrum Warszawy. Bilety będą do nabycia u kierowcy w cenie: 105 zł (bilet miesięczny), 3 zł (z PKP Piaseczno do Metro Wilanowska), 4 zł (z PKP Piaseczno do Centrum Warszawy).

Dziś na łamach gazety Kurier Południowy, został opublikowany rozkład jazdy linii Express Piaseczno. Jeżeli ktoś z Was, z różnych powodów nie będą miał dostępu do gazety, to zapraszam na podstronę: rozkład jazdy Express Piaseczno. Korzystając z okazji, zapraszam mieszkańców do rozmowy na forum mieszkańców: Express Piaseczno.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje25 sierpnia 2008, 00:00,

KOMUNIKACJA W GMINIE PIASECZNO TEMATEM SESJI

Urząd Miasta i Gminy Piaseczno informuje, że w najbliższą środę 27 sierpnia 2008 roku o godz. 9:00, odbędzie się 25 Sesja Rady Miejskiej w Piasecznie, w sali konferencyjnej UMiG Piaseczno ul. Kościuszki 5. Podczas najbliższej sesji Rady Miejskiej, rozpatrywany będzie punkt 5.44 w sprawie uruchomienia linii autobusowych Piaseczno - Głosków - Złotokłos i Piaseczno - Jazgarzew - Zalesie Górne, objęcia komunikacją Józefosławia, zwiększenia częstotliwości kursowania autobusu 727 i uruchomienia kursów nocnych (plan obrad).

Osoby zainteresowane większą ilością informacji, zachęcamy do zapoznania się z aktualnością: Czy będzie poprawa komunikacji w Gminie Piaseczno? (2008-07-29), oraz z wątkiem na naszym prywatnym forum mieszkańców Piaseczna: przełom w komunikacji: nocny, częściej 727 i dwie nowe linie. Radni Piaseczyńskiego Klubu Rozwoju, zachęcają mieszkańców gminy Piaseczno, do licznego przybycia na najbliższą sesję Rady Gminy.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu mieszkańców gminy Piaseczno