Informacje9 lutego 2012, 00:00,

Koncert zespołu Koledzy w Gospodzie Zalesie

Gospoda w Zalesiu Dolnym zaprasza mieszkańców, na koncert zespołu KOLEDZY. Zespół Koledzy zagra w składzie: Tomek Różycki - gitara, śpiew; Brunon Niewiński - bass, śpiew. Umiejętności Różyca i Nunka oraz widoczna i słyszalna radość ze wspólnego grania zapewniają znakomite przeżycia. Koncert odbędzie się w najbliższą sobotę 11 lutego 2012 roku, start o godzinie 20.00. Miejsce koncertu: Gospoda w Zalesiu (Al. 3-go Maja 1, Zalesie Dolne). Wstęp wolny.
Koncert zespołu Koledzy

Informacje7 lutego 2012, 00:00,

Bezpłatne porady prawne w UMiG Piaseczno

Mieszkańcy Gminy Piaseczno mogą korzystać z darmowych porad prawnych, udzielanych przez aplikanta radcowskiego Pana Marcina Wojcińskiego. Porady udzielane są w Urzędzie Miasta i Gminy Piaseczno (sala ustalana każdorazowo w sekretariacie burmistrza), w każdą środę w godz. 9.00-13.00. W celu umówienia się na konsultację prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 508 262 229. Pomoc prawna udzielana jest na każdy temat, z wyłączeniem spraw karnych.

Bezpłatne porady prawne dla mieszkańców gminy Piaseczno
autor/źródło: Biuro Promocji i Informacji Gminy Piaseczno