Informacje21 września 2011, 00:00,

Koncert zespołu Hellish Monady w 8 Ball Club Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


8 Ball Club w Piasecznie zaprasza mieszkańców, na wieczór z coverbandem HELLISH MONADY. Koncert odbędzie się w sobotę 24 września 2011 roku, start o godzinie 21.00. Wstęp 5 zł. Zespół Hellish Monady występuje w składzie: Katarzyna Sowińska (wokal), Wacław Laskowski (perkusja), Mirek Głogowski (gitara), Piotr Derwinski (gitara basowa) i Rafał Wiszniewski (klawisze). Cover band Hellish Monday powstał pod koniec 2010 r. Wszyscy członkowie to pasjonaci muzyki, a ich zainteresowania idą w kierunku soulu, bluesa, funky, fussion a także i jazzu.

HELLISH MONADY

8 Ball Club, znajduje się przy ul. Jana Pawła II 10 w Piasecznie (w budynku pod bankiem Millennium, wejście z boku budynku). Strona internetowa klubu: www.8ballclub.pl W imieniu Kamila z klubu bilardowego, zapraszam Was na koncert Hellish Monady.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje19 września 2011, 00:00,

Zapraszamy na JESIENNE TARGI PRACY w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Powiatowy Urząd Pracy oraz Starostwo Powiatowe w Piasecznie zaprasza na Jesienne Targi Pracy. Targi odbędą się we wtorek, 25 października 2011 roku w godzinach 10.00 - 14.00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego, ul. Chyliczkowska 14. Podczas targów przedstawione zostaną oferty pracy w kraju i za granicą. Do aktywnego udziału w targach zapraszamy: osoby bezrobotne, poszukujące pracy oraz pracodawców.
JESIENNE TARGI PRACY
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie