Informacje19 września 2011, 00:00,

Zapraszamy na JESIENNE TARGI PRACY w Piasecznie

Powiatowy Urząd Pracy oraz Starostwo Powiatowe w Piasecznie zaprasza na Jesienne Targi Pracy. Targi odbędą się we wtorek, 25 października 2011 roku w godzinach 10.00 - 14.00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego, ul. Chyliczkowska 14. Podczas targów przedstawione zostaną oferty pracy w kraju i za granicą. Do aktywnego udziału w targach zapraszamy: osoby bezrobotne, poszukujące pracy oraz pracodawców.
JESIENNE TARGI PRACY
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje26 października 2011, 00:00,

Dziewczyna mojego kumpla obejrzyj film w GOK Janczewice

Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli zaprasza mieszkańców na seans filmowy z GOK w Janczewicach, podczas którego zostanie wyświetlona komedia romantyczna pt.: DZIEWCZYNA MOJEGO KUMPLA. Prezentacja filmu odbędzie się 28 października 2011 roku o godz. 20:00, w filii GOK w Janczewicach, przy ul. Jedności 99 a. Wstęp wolny. Przyjdź do kina w Ośrodku i obejrzyj film Dziewczyna mojego kumpla.

DZIEWCZYNA MOJEGO KUMPLA

Dziewczyna mojego kumpla reż. H. Deutch, USA, 2008, komedia romantyczna z ostrymi dialogami. Odeszła od Ciebie dziewczyna? Umów ją z Tankiem (Dane Cook), a on zgotuje jej emocjonalny dżihad! Po piekielnym wieczorze z randkowym terrorytą wróci w Twoje ramiona i będzie błagać o wybaczenie! Dustin (Jason Biggs), najlepszy przyjaciel Tanka, właśnie dostał kosza od swojej ukochanej Alexis (Kate Hudson). Postanawia jednak nie dawać za wygraną i wzywa na pomoc swojego kumpla. Niezmordowany Tank szybko przekonuje się, że ukochana Dustina nie należy do grzecznych dziewczynek i nawet hardcorowa randka nie jest w stanie jej zrazić. W dodatku budzą się w nim uczucia, które mogą zagrozić reputacji "łamacza serc".

autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Lesznowola
Tematy:Lesznowola