Informacje19 września 2011, 00:00,

Zapraszamy na JESIENNE TARGI PRACY w Piasecznie

Powiatowy Urząd Pracy oraz Starostwo Powiatowe w Piasecznie zaprasza na Jesienne Targi Pracy. Targi odbędą się we wtorek, 25 października 2011 roku w godzinach 10.00 - 14.00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego, ul. Chyliczkowska 14. Podczas targów przedstawione zostaną oferty pracy w kraju i za granicą. Do aktywnego udziału w targach zapraszamy: osoby bezrobotne, poszukujące pracy oraz pracodawców.
JESIENNE TARGI PRACY
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Informacje15 września 2011, 00:00,

24 września POżEGNANIE LATA w Zawrotnicy Piaseczno

24 września 2011 roku od godz. 20.30 zapraszamy mieszkańców na POżEGNANIE LATA! Jak zawsze balujemy do późnej nocy z DJ Jarekiem Widelcem! W menu jesienne nowości i rozgrzewające drinki! Liczba miejsc ograniczona! Rezerwacja stolików pod nr tel. 665 030 060 Restauracja Zawrotnica znajduje się przy ul. Sienkiewicza 14 (wjazd od ul. Wojska Polskiego), Piaseczno. Zapraszamy! Do zobaczenia.

POżEGNANIE LATA W ZAWROTNICY
autor/źródło: Dorota Swynynka - Restauracja Zawrotnica - www.zawrotnica.pl