Informacje14 listopada 2008, 00:00,

Koncert Warszawskiej Orkiestry Symfonicznej SONATA

Wójt Gminy i Rada Gminy Lesznowola oraz Ksiądz Proboszcz Parafii p.w. św. Stanisława Kostki w Mrokowie serdecznie zapraszają mieszkańców na wyjątkowy koncert Warszawskiej Orkiestry Symfonicznej SONATA im. Bogumiła £epeckiego z okazji 30 Rocznicy wyboru na Stolicę Piotrową JANA PAW£A II oraz 90 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości. Koncert odbędzie się 15 listopada 2008 roku o godzinie 18:00 w Kościele p.w. św. Stanisława Kostki w Mrokowie, ul. Rejonowa 8c.

koncert Warszawskiej Orkiestry Symfonicznej SONATA im. Bogumiła £epeckiego

Organizatorami koncertu są: Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli i Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Osoby zainteresowane informacjami na temat Warszawskiej Orkiestry Symfonicznej SONATA zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej: www.sonata.art.pl Serdecznie zapraszamy na sobotni koncert w Mrokowie.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Lesznowola
Tematy:Lesznowola

Informacje14 listopada 2008, 00:00,

Spektakl Alibaba i Czterech Rozbójników w Kinie Uciecha

Ośrodek Kultury Góra Kalwaria serdecznie zaprasza na przedstawienia teatralne dla dzieci z cyklu Aktywna Niedziela, podczas której będziecie mogli obejrzeć spektakl: ALIBABA I CZTERECH ROZBÓJNIKÓW. Przedstawienie zostanie wystawione w najbliższą niedzielę 16 listopada 2008 roku, o godzinie 16:00 w Kinie Uciecha przy ul. Ks. Sajny 14, Góra Kalwaria. Koszt biletu to 8zł. Aktywna Niedziela to cykl spotkań teatralnych dla najmłodszych, które nie tylko bawią ale także i uczą. Aktywna Niedziela to doskonały sposób na spędzenie niedzielnego popołudnia. Serdecznie zapraszamy w najbliższą niedzielę na spektakl Alibaba i Czterech Rozbójników w Górze Kalwarii.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Góra Kalwaria