Informacje12 sierpnia 2008, 00:00,

Koncert Muzyki Polskiej w Kościele Św. Mikołaja Tarczyn

Gminny Ośrodek Kultury Tarczyn serdecznie zaprasza na KONCERT MUZYKI POLSKIEJ, który odbędzie się 15 sierpnia 2008 roku o godz. 19:00 w Kościele Św. Mikołaja w Tarczynie. W programie wezmą udział Mikołaj Tomaszewski (skrzypce) oraz Eugeniusz Chudak-Morzuchowski (fortepian, prowadzenie). Na program Koncertu Muzyki Polskiej, złożą się utwory wybitnych kompozytorów polskich, m.in.: H. Wieniawskiego, K. Szymanowskiego, I. Zarębskiego, I.J. Paderewskiego i F. Chopina a także innych polskich kompozytorów. Zapraszamy na Koncert Muzyki Polskiej w Tarczynie.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Tarczyn
Tematy:Tarczyn

Informacje13 sierpnia 2008, 00:00,

15 sierpnia wycieczka Piaseczyńską Kolejką Wąskotorową

Piaseczyńska Kolej Wąskotorowa zaprasza 15 sierpnia 2008 roku, o godzinie 11:00 na piknik tematyczny: WYCIECZKA Z OKAZJI ŚWIęTA WOJSKA POLSKIEGO I NAJŚWIęTSZEJ MARYI PANNY. Pociąg wyjedzie ze stacji w Piasecznie (ul. Sienkiewicza 14) o godzinie 11:00, natomiast powrót do Piaseczna zaplanowany jest o godzinie 16:00. Bilet na specjalną wycieczkę, można zarezerwować telefoniczne lub faksem pod numerem: (0 22) 756-76-38 lub 0607-155-188. Bilet normalny kosztuje 20 zł, bilet ulgowy (dla dzieci powyżej 4 lat) - 10 zł.

PIASECZYńSKA KOLEJ W¡SKOTOROWA

Piaseczyńska Kolej Wąskotorowa, podczas specjalnej wycieczki z okazji Święta Wojska Polskiego i Najświętszej Maryi Panny, zaplanowała: piknik na polanie leśnej w Runowie, będzie możliwość przejażdżki wojskowym samochodem terenowym, oraz odbędzie się strzelanie z wiatrówki i strzelanie do tarczy. Program niedzielnej wycieczki, uatrakcyjni Stowarzyszenie Miłośników Militariów Wojska Polskiego PATRIOT. Więcej informacji o Piaseczyńskiej Kolei Wąskotorowej, możecie przeczytać na stronie internetowej, dostępnej pod adresem: www.kolejka-piaseczno.com Zapraszamy na wycieczki organizowane przez Piaseczyńską Kolej Wąskotorową. Przejedź się kolejką wąskotorową!
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Piaseczno