Informacje8 stycznia 2017, 12:00,

Koncert Kolęd 2017 chór Coniew


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


8 stycznia 2017 roku o godz. 12.00 zapraszamy na koncert kolęd, podczas którego wystąpi chór Coniew. Miejsce: Kościół Wieczerzy Pańskiej (na Mariankach, Góra Kalwaria ul. Papczyńskiego 6). Zapraszamy!

KONCERT KOLĘD - CHÓR CONIEW

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje8 stycznia 2017, 19:00,

Stanisław Soyka zagra Koncert Noworoczny w Starej Iwicznej


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

8 stycznia 2017 r. o godz. 19.00 zapraszamy na koncert noworoczny w wykonaniu znakomitego Stanisława Soyki. Zapraszają Organizatorzy: Wójt i Samorząd Gminy Lesznowola, Proboszcz Parafii pw. Zesłania Ducha Świętego i Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli. Miejsce: kościół pw. Zesłania Ducha Świętego w Starej Iwicznej. Wstęp wolny.

STANISŁAW SOYKA ZAGRA KONCERT NOWOROCZNY W STAREJ IWICZNEJ

Stanisław Soyka - wokalista jazzowy, pianista, multiinstumentalista, aranżer i kompozytor, który od lat należy do największych muzyków polskiej sceny. W jego dorobku artystycznym znajdziemy ponad 30 albumów. Tematyką jego utworów jest miłość lub jej brak, życie wewnętrzne człowieka a także problemy współczesnego świata. Tym razem w będziemy mieć nieukrywaną przyjemność usłyszeć tego wspaniałego, pełnego mądrości życiowej artystę także i w świątecznym repertuarze. Serdecznie zachęcamy do bliższego zapoznania się z bogatą twórczością Stanisława Soyki na stronie internetowej artysty: www.soyka.pl

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie