Informacje8 stycznia 2017, 19:00,

Stanisław Soyka zagra Koncert Noworoczny w Starej Iwicznej


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


8 stycznia 2017 r. o godz. 19.00 zapraszamy na koncert noworoczny w wykonaniu znakomitego Stanisława Soyki. Zapraszają Organizatorzy: Wójt i Samorząd Gminy Lesznowola, Proboszcz Parafii pw. Zesłania Ducha Świętego i Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli. Miejsce: kościół pw. Zesłania Ducha Świętego w Starej Iwicznej. Wstęp wolny.

STANISŁAW SOYKA ZAGRA KONCERT NOWOROCZNY W STAREJ IWICZNEJ

Stanisław Soyka - wokalista jazzowy, pianista, multiinstumentalista, aranżer i kompozytor, który od lat należy do największych muzyków polskiej sceny. W jego dorobku artystycznym znajdziemy ponad 30 albumów. Tematyką jego utworów jest miłość lub jej brak, życie wewnętrzne człowieka a także problemy współczesnego świata. Tym razem w będziemy mieć nieukrywaną przyjemność usłyszeć tego wspaniałego, pełnego mądrości życiowej artystę także i w świątecznym repertuarze. Serdecznie zachęcamy do bliższego zapoznania się z bogatą twórczością Stanisława Soyki na stronie internetowej artysty: www.soyka.pl

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje8 stycznia 2017, 15:00,

Przygody księżniczki z Saksofoniuszem - Muzyczna Karuzela


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

8 stycznia 2016 roku o godz. 15.00 odbędzie się kolejne spotkanie z księżniczką Muzalindą. Tym razem będą to przygody księżniczki z Saksofoniuszem. Zabawne przygody księżniczki będą pretekstem do przedstawienia dzieciom nowego instrumentu muzycznego - saksofonu. Zapowiada się ciekawie. Miejsce: Ośrodek Kultury, Białka 9 w Górze Kalwarii. Wstęp 10 zł.

PRZYGODY KSIĘŻNICZKI Z SAKSOFONIUSZEM - MUZYCZNA KARUZELA

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie