Informacje6 marca 2016, 17:00,

Koncert Hanny Banaszak w Łazach

W niedzielę 6 marca 2016 roku o godz. 17.00 odbędzie się KONCERT HANNY BANASZAK Z OKAZJI DNIA KOBIET W GMINIE LESZNOWOLA. Organizatorzy: Wójt i Samorząd Gminy Lesznowola, GOK Lesznowola. Miejsce: sala sportowa w ZSP w Łazach, ul. ks. Słojewskiego 1. Wstęp za okazaniem wejściówki. Podczas koncertu wystąpi wokalistka HANNA BANASZAK.

KONCERT HANNY BANASZAK W ŁAZACH

Uprzejmie informujemy, że w filiach GOK Lesznowola na terenie gminy do odebrania są bezpłatne bilety (wejściówki) na Gminny Koncert z okazji Dnia Kobiet w wykonaniu znakomitej HANNY BANASZAK.

Informacje5 marca 2016, 18:00,

Tomasz Stockinger - koncert z okazji Dnia Kobiet w Górze Kalwarii

Z okazji Dnia Kobiet, 5 marca 2016 roku o godz. 18.00 w Ośrodku Kultury Góra Kalwaria (ul. J. Białka 9), będzie gościł znany (m.in. z roli dr. Lubicza z Klanu) aktor filmowy i telewizyjny Tomasz Stockinger. Artysta wystąpi z recitalem Melodią do mnie wracasz! Zaśpiewa piękne i nastrojowe polskie piosenki, m.in. Czas Nas Uczy Pogody, Pod Papugami czy Uciekaj Moje Serce. Prosta i wrażliwa interpretacja obdarzonego ciepłym głosem i dużą kulturą muzyczną artysty oraz nowe aranżacje znakomitych muzyków: Krzysztofa Herdzina i Wojciecha Zielińskiego sprawiają, że będzie to niezapomniany wieczór. Bilety: normalny 25 zł, ulgowy 15 zł Zapraszamy na recital Tomasz Stockingera.

TOMASZ STOCKINGER - KONCERT Z OKAZJI DNIA KOBIET W GÓRZE KALWARII