Informacje5 marca 2016, 18:00,

Tomasz Stockinger - koncert z okazji Dnia Kobiet w Górze Kalwarii

Z okazji Dnia Kobiet, 5 marca 2016 roku o godz. 18.00 w Ośrodku Kultury Góra Kalwaria (ul. J. Białka 9), będzie gościł znany (m.in. z roli dr. Lubicza z Klanu) aktor filmowy i telewizyjny Tomasz Stockinger. Artysta wystąpi z recitalem Melodią do mnie wracasz! Zaśpiewa piękne i nastrojowe polskie piosenki, m.in. Czas Nas Uczy Pogody, Pod Papugami czy Uciekaj Moje Serce. Prosta i wrażliwa interpretacja obdarzonego ciepłym głosem i dużą kulturą muzyczną artysty oraz nowe aranżacje znakomitych muzyków: Krzysztofa Herdzina i Wojciecha Zielińskiego sprawiają, że będzie to niezapomniany wieczór. Bilety: normalny 25 zł, ulgowy 15 zł Zapraszamy na recital Tomasz Stockingera.

TOMASZ STOCKINGER - KONCERT Z OKAZJI DNIA KOBIET W GÓRZE KALWARII

Informacje2 marca 2016, 19:00,

Koncert muzyki klasycznej i rozrywkowej w Tarczynie

Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie serdecznie zaprasza na koncert muzyki klasycznej i rozrywkowej w wykonaniu Orkiestry Dętej Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych nr 1 w Warszawie. Orkiestrą dyrygować będzie Jarosław Praszczałek. Koncert odbędzie się 2 marca 2016 roku o godz. 19.00 w sali widowiskowo-koncertowej im. M. Fogga w Gminnym Ośrodku Kultury w Tarczynie, ul. J. Stępkowskiego 17. Wstęp wolny.

KONCERT MUZYKI KLASYCZNEJ I ROZRYWKOWEJ W TARCZYNIE