Informacje18 czerwca 2011, 00:00,

Koncert finałowy Festiwalu Musica Classica w Józefosławiu

Agencja Muzyczna Art Deco Group, Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. Św. Józefa Opiekuna Pracy w Józefosławiu, Stowarzyszenie Miłośników Muzyki Klasycznej Con Fuoco, serdecznie zapraszają mieszkańców na finałowy koncert III Międzynarodowego Festiwalu Musica Classica, który odbędzie się 19 czerwca 2011 roku o godz. 19.00 Miejsce: Kościół pw. św. Józefa Opiekuna Pracy (ul. Ogrodowa 3, Józefosław).

Międzynarodowy Festiwal Musica Classica w Józefosławiu

W programie: Ariel Ramirez - Msza Kreolska oraz sakralna muzyka latynoamerykańska. Wykonawcy: Rafał Grozdew - tenor, Lilianna Stawarz - klawesyn, Templum Honoris, Chór Con Fuoco, Andrzej Sochocki - dyrygent. Wstęp wolny. Zapraszamy!
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje20 czerwca 2011, 00:00,

25 i 26 czerwca zapraszamy na DNI TARCZYNA 2011

Burmistrz Gminy Tarczyn oraz Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie zapraszają serdecznie wszystkich mieszkańców na DNI TARCZYNA 2011, który odbędzie się w najbliższy weekend 25 i 26 czerwca 2011 roku. Organizatorzy zaplanowali mnóstwo atrakcji. Wystąpią m.in. zespół Wilki oraz kabaret Rak. Impreza odbędzie się na terenie p. Jerzego Latoszyńskiego, ul. Warszawska 58. Zapraszamy do Tarczyna!

DNI TARCZYNA 2011

Dni Tarczyna 2011 program imprezy:

Sobota 25 czerwca
20.00 - Koncert zespołu Stoker
21.00 -2.00 - Dyskoteka pod chmurką
Niedziela 26 czerwca
17.00 - Występ kabaretu Rak
18.10 - Wręczenie tytułu Honorowy Obywatel Miasta Tarczyna
18.30 - Koncert zespołu PropaBanda
19.30 - Koncert zespołu Giflof
21.00 - Koncert zespołu Wilki
Dodatkowe atrakcje: Turniej piłki nożnej i siatkowej o Puchar Przewodniczącego Rady Miasta (boisko Orlik - ul. Stępkowskiego).
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Tarczyn
Tematy:Tarczyn