Informacje9 grudnia 2013, 00:00,

Kolacja dla głupca w wykonaniu Grupy Teatralnej TR - Wtorek Teatralny w Piasecznie

Centrum Kultury Piaseczno zaprasza wszystkich mieszkańców na Wtorek Teatralny, podczas którego zaprezentowany zostanie spektakl pt. KOLACJA DLA G£UPCA, w wykonaniu aktorów z Grupy Teatralnej TR. Teatralny wtorek odbędzie się 10 grudnia 2013 roku, o godzinie 20.00 w sali Ośrodka Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp kosztuje 15 zł. Bilety do nabycia w kasach Centrum Kultury. Zapraszam na Wtorek Teatralny do Piaseczna.

"Kolacja dla głupca" - Grupa Teatralna TR Nowa wersja repertuarowego hitu Teatru Ateneum, zrealizowana przez Grupę Teatralną TR tworząca teatr wielopokoleniowy i zrzeszająca ludzi z aktorską pasją. Niezależnie od wieku, wykształcenia i umiejętności. Zapraszamy na prawdziwą komedię! Reżyseria: Ewa Rejer Występują: Małgorzata Antoniewicz, Barbara Kloch, Wojciech Kloch, Włodzimierz Potoniec, £ukasz Rejer, Piotr Średnicki, Michał Zarzycki.

Kolacja dla głupca w wykonaniu Grupy Teatralnej TR
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje7 grudnia 2013, 00:00,

Stwórz oryginalne ozdoby na bożonarodzeniową choinkę w Galerii Auchan Piaseczno

Każdy chciałby, aby jego bożonarodzeniowa choinka ozdobiona była w sposób oryginalny i zachwycała wszystkich gości. Dlatego już w najbliższą niedzielę w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno odbędą się świąteczne warsztaty artystyczne. Podczas bezpłatnych zajęć zarówno dzieci jak i dorośli własnoręcznie przygotują wyjątkowe świąteczne dekoracje – bombki, łańcuchy, stroiki, a nawet świąteczne wieńce czy świeczniki.
STWÓRZ ORYGINALNE OZDOBY NA BOżONARODZENIOW¡ CHOINKę W GALERII AUCHAN PIASECZNO

Tradycja ubierania choinki narodziła się w Alzacji, gdzie bożonarodzeniowe drzewko dekorowano papierowymi ozdobami oraz jabłkami. Choć dziś mamy szeroki wybór gotowych już barwnych bombek i lśniących łańcuchów, warto wrócić do zwyczaju własnoręcznego przygotowania choinkowych zdobień. Wspaniałą ku temu okazją będą świąteczne warsztaty artystyczne, które odbędą się w niedzielę 8 grudnia 2013 roku w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno.

Podczas zajęć pod czujnym okiem animatorów mali artyści stworzą między innymi barwne bombki, korzystając ze szklanych, drewnianych czy styropianowych form. Za pomocą różnych technik plastycznych maluchy nadadzą ozdobom świątecznego charakteru. Z filcu, suszonych owoców, a nawet makaronu czy papierków po cukierkach powstaną natomiast wyjątkowe łańcuchy choinkowe. Podczas warsztatów będzie również można stworzyć oryginalne wieńce, stroiki świąteczne, świeczniki czy lampiony.

STWÓRZ ORYGINALNE OZDOBY NA BOżONARODZENIOW¡ CHOINKę W GALERII AUCHAN PIASECZNO

Wspólne tworzenie świątecznych ozdób odbędzie się już w najbliższą niedzielę 8 grudnia w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno przy Puławskiej 46. Warsztaty potrwają od godziny 12.00 do godziny 18.00. Uczestnictwo w zajęciach jest bezpłatne.
autor/źródło: Justyna Kolczyńska - Public Relations CH Auchan