Informacje18 sierpnia 2017, 19:00,

Kobiety z 6. piętra - kino letnie nad stawem w Mysiadle


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


18 sierpnia 2017 roku o godz. 21.00 zapraszamy do kina letniego w Mysiadle, podczas którego będzie można obejrzeć film pt.: Kobiety z 6. piętra. Miejsce: nad stawem w Mysiadle. Wstęp wolny. Zapraszamy do kina plenerowego w Mysiadle!

KOBIETY Z 6. PIĘTRA - KINO LETNIE NAD STAWEM W MYSIADLE

Paryż, lata 60-te. Pewnego dnia rygorystyczny i poważny makler giełdowy, stateczny ojciec rodziny - Jean-Louis Joubert (Fabrise Luchini) odkrywa wesołą gromadkę hiszpanek, zamieszkujących szóste piętro mieszczańskiej kamienicy. Maria (Natalia Verbeke), młoda kobieta pracująca pod własnym dachem, sprawia, że Jean-Louis odkrywa jak bujne, kolorowe i pełne radości może być życie. Hiszpański świat kobiet z szóstego piętra, tak bardzo kontrastujący z jego dotychczasowym pełnym konwenansów środowiskiem, przyciąga go jak magnes. Zrównoważony makler w końcu ma okazję poznać różnorodne i kuszące smaki życia, krok po kroku odkrywając małe, codzienne przyjemności. Czy jednak naprawdę można zmienić swój styl życia w wieku 45 lat? Sprawdź i przyjdć nad staw, aby obejrzeć film Kobiety z 6. piętra.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje18 sierpnia 2017, 18:30,

Snajper - kino plenerowe w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

18 sierpnia 2017 roku o godz. 20.30 na parkingu miejskim przy ul. Sierakowskiego w Piasecznie, rozpocznie się siódmy z dziewięciu zaplanowanych w tym roku seansów filmowych w ramach cyklu Piaseczyńskie Kino Plenerowe 2017. Tego dnia zobaczymy film pt: Snajper.

SNAJPER - KINO PLENEROWE W PIASECZNIE

Snajper - gatunek: biograficzny, dramat, wojenny, reżyseria: Clint Eastwood, scenariusz: Jason Hall, nagrody: 1 oscar oraz inne nominacje, czas trwania filmu: 2 godz. 14 min. Snajper - jako wysłany do Iraku członek elitarnej jednostki Navy SEALs Chris Kyle (Bradley Cooper) ma tylko jedną misję – chronić swoich towarzyszy broni. Swoją precyzją ratuje niezliczoną ilość żołnierzy na polu bitwy. W miarę jak opowieści o jego czynach rozpowszechniają się, zyskuje sobie miano “legendy”. Reputacja Kyle’a rośnie także za liniami wroga. Powstańcy uznają snajpera za ważny cel i wyznaczają nagrodę za jego głowę. Największym wyzwaniem w życiu Chrisa jest jednak pozostanie mężem i ojcem dla rodziny, od której dzieli go pół świata. Pomimo niebezpieczeństw i rozłąki z bliskimi, Chris odbywa cztery zmiany w Iraku. Jednak po powrocie do żony Tayi (Sienna Miller) i dzieci zdaje sobie sprawę, że nie pozostawi wojny za sobą.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie