Informacje18 sierpnia 2017, 18:30,

Snajper - kino plenerowe w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


18 sierpnia 2017 roku o godz. 20.30 na parkingu miejskim przy ul. Sierakowskiego w Piasecznie, rozpocznie się siódmy z dziewięciu zaplanowanych w tym roku seansów filmowych w ramach cyklu Piaseczyńskie Kino Plenerowe 2017. Tego dnia zobaczymy film pt: Snajper.

SNAJPER - KINO PLENEROWE W PIASECZNIE

Snajper - gatunek: biograficzny, dramat, wojenny, reżyseria: Clint Eastwood, scenariusz: Jason Hall, nagrody: 1 oscar oraz inne nominacje, czas trwania filmu: 2 godz. 14 min. Snajper - jako wysłany do Iraku członek elitarnej jednostki Navy SEALs Chris Kyle (Bradley Cooper) ma tylko jedną misję – chronić swoich towarzyszy broni. Swoją precyzją ratuje niezliczoną ilość żołnierzy na polu bitwy. W miarę jak opowieści o jego czynach rozpowszechniają się, zyskuje sobie miano “legendy”. Reputacja Kyle’a rośnie także za liniami wroga. Powstańcy uznają snajpera za ważny cel i wyznaczają nagrodę za jego głowę. Największym wyzwaniem w życiu Chrisa jest jednak pozostanie mężem i ojcem dla rodziny, od której dzieli go pół świata. Pomimo niebezpieczeństw i rozłąki z bliskimi, Chris odbywa cztery zmiany w Iraku. Jednak po powrocie do żony Tayi (Sienna Miller) i dzieci zdaje sobie sprawę, że nie pozostawi wojny za sobą.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje20 sierpnia 2017, 12:00,

Sabotażysta - Eliminacje do Mistrzostw Polski


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Piaseczno zaprasza 9 września 2017 roku na piaseczyńsie eliminacje do Mistrzostw Polski w grę planszową - Sabotażysta. Zapisy telefonicznie, poprzez e-mail lub bezpośrednio poprzez wypełnienie formularzu na stronie organizatora pod adresem: http://mistrzostwa.sabotazysta.pl/index.php?d=uczestnicy To co? Zagramy?

SABOTAŻYSTA - ELIMINACJE DO MISTRZOSTW POLSKI

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie