Informacje26 stycznia 2014, 00:00,

Kino Nieprzeciętne Piaseczno spotkania filmowe


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Centrum Kultury w Piasecznie zaprasza na spotkania filmowe przygotowane dla młodzieży gimnazjalnej oraz ponad gimnazjalnej (z możliwością rozszerzenia grona adresatów) pn.: Kino Nieprzeciętne. Spotkanie odbędzie się 28 stycznia 2014 roku o godz. 12.00 w sali Domu Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp wolny.

KINO NIEPRZECIĘTNE PIASECZNO SPOTKANIA FILMOWE

Projekcja filmu zostanie poprzedzona komentarzem a zakończona krótką dyskusją. Dodatkowo nauczyciele będą zaopatrzeni w scenariusze zajęć do kontynuowania rozmowy na temat filmu na zajęciach w szkole. Zapraszamy do Kina Nieprzeciętnego w Piasecznie!
autor/źródło: Redakcja serwisu informacyjnego gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje26 stycznia 2014, 00:00,

Marianna Kłosińska w Klubie Klasy Kobiet


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Klub Klasy Kobiet w Piasecznie zaprasza na kolejne spotkanie KKK, które odbędzie się 28 stycznia 2014 roku o godz. 18:00 w Przystanku Kultura, przy pl. Piłsudskiego 9 w Piasecznie. Podczas najbliższego spotkania, odbędzie się spotkanie z panią Marianną Kłosińską z Fundacji Bullerbyn na rzecz wspólnoty dzieci i dorosłych. Wstęp wolny. Zapraszamy na wtorkowe spotkanie Klubu Klasy Kobiet w Piasecznie.

MARIANNA KŁOSIŃSKA

MARIANNA KŁOSIŃSKA: Jestem matką 3 dzieci i to najlepiej charakteryzuje mój potencjał. Macierzyństwo ukierunkowało moją drogę, którą w końcu podążam. Moja najstarsza córka jest w tej chwili studentką i koordynatorką projektów społecznych. Dwoje młodszych dzieci uczy się poza szkołą w projekcie realizowanym przez Fundację Bullerbyn, której jestem prezeską.W tej chwili najbardziej jestem zaangażowana właśnie w ten projekt - Grupa Unschoolingowaprzy świetlicy Bullerbyn. Od 2007 roku prowadzę Fundację Bullerbyn i jej sztandarowy projekt Wioski Bullerbyn, który stał się początkiem naszej pracy nad edukacją alternatywną. Wtedy też zachłysnęłam się światem organizacji pozarządowych i odkryłam, że to praca społeczna jest moim powołaniem. Przypomniałam sobie swoje dzieciństwo i młodość z bezproblemowym braniem na siebie liderowania w przeróżnych sytuacjach społecznych. Wcześniej prowadziłam własną działalność gospodarczą i wspierałam męża w jego przedsięwzięciu, więc mogłoby się wydawać, że jestem przedsiębiorcą, ale nic bardziej błędnego. Jestem artystką (szkoła i uczelnia artystyczne) i wizjonerką w najprostszym rozumieniu tych pojęć. Wykorzystuję swoje podstawowe cechy i nie robię nic na siłę. Te cechy w trzech słowach: totalnie kreatywna optymistka. bullerbyn.org.pl
autor/źródło: Redakcja serwisu informacyjnego gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie