Informacje20 marca 2016, 12:00,

Kiermasz Wielkanocny Nowa Iwiczna


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


20 marca 2016 roku w godz. 12.00 - 19.00 odbędzie się Kiermasz Wielkanocny w ramach projektu Panie Przodem. Miejsce: Salon kwiatowy De Pereri, Nowa Iwiczna, ul. Krasickiego 64. Chętnych wystawców prosimy o kontakt z p. Marzenną Malinowską (tel. na plakacie). Serdecznie zapraszamy na Kiermasz Wielkanocny do Nowej Iwicznej!

KIERMASZ WIELKANOCNY NOWA IWICZNA

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje19 marca 2016, 12:00,

Stwórz wielkanocne dekoracje w Galerii Auchan Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Oryginalne pisanki, baranki czy kurczaczki – to wszystko powstanie podczas wielkanocnych warsztatów artystycznych, które odbędą się już w najbliższą sobotę. Na bezpłatne zajęcia zaprasza Centrum Handlowe Auchan Piaseczno. Już wkrótce będziemy szykować wielkanocne święconki i świąteczne dekoracje do domu. Aby były one oryginalne, warto ozdoby wykonać własnoręcznie. Okazją do tego będą warsztaty artystyczne, jakie w sobotę 19 marca odbędą się w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno.

STWÓRZ WIELKANOCNE DEKORACJE W GALERII AUCHAN PIASECZNO

Uczestnicy bezpłatnych zajęć w rodzinnym gronie przygotują barwne pisanki na bazie styropianowych jaj, a także baranki i kurczaczki. Do dekoracji styropianowych figurek posłużą między innymi kolorowe farbki, wstążki czy błyszczący brokat. Warsztaty wielkanocne odbędą się w sobotę 19 marca w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno przy ulicy Puławskiej 46. Zajęcia rozpoczną się o godzinie 12.00 i potrwają do godziny 18.00. Udział w warsztatach jest bezpłatny, a materiały zapewnia organizator!

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie