Informacje19 marca 2016, 12:00,

Stwórz wielkanocne dekoracje w Galerii Auchan Piaseczno

Oryginalne pisanki, baranki czy kurczaczki – to wszystko powstanie podczas wielkanocnych warsztatów artystycznych, które odbędą się już w najbliższą sobotę. Na bezpłatne zajęcia zaprasza Centrum Handlowe Auchan Piaseczno. Już wkrótce będziemy szykować wielkanocne święconki i świąteczne dekoracje do domu. Aby były one oryginalne, warto ozdoby wykonać własnoręcznie. Okazją do tego będą warsztaty artystyczne, jakie w sobotę 19 marca odbędą się w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno.

STWÓRZ WIELKANOCNE DEKORACJE W GALERII AUCHAN PIASECZNO

Uczestnicy bezpłatnych zajęć w rodzinnym gronie przygotują barwne pisanki na bazie styropianowych jaj, a także baranki i kurczaczki. Do dekoracji styropianowych figurek posłużą między innymi kolorowe farbki, wstążki czy błyszczący brokat. Warsztaty wielkanocne odbędą się w sobotę 19 marca w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno przy ulicy Puławskiej 46. Zajęcia rozpoczną się o godzinie 12.00 i potrwają do godziny 18.00. Udział w warsztatach jest bezpłatny, a materiały zapewnia organizator!

Informacje19 marca 2016, 12:00,

Sprzątam po sobie i swoim psie - wiosenne porządki w Józefosławiu i Julianowie

19 marca 2016 roku odbędzie się wiosenne sprzątanie w Józefosławiu i Julianowie, pod hasłem: Sprzątam po sobie i swoim psie. Zapraszamy wszystkich mieszkańców, którym nie jest obojętny porządek i estetyka w tych miejscowościach! Organizatorami jest stowarzyszenie „Pomysł na Józefosław” oraz stowarzyszenie „Nasz Józefosław i Julianów”. Idea akcji jest bardzo prosta – tego dnia sprzątamy śmieci, które mijamy codziennie w najbliższym otoczeniu i już nie możemy na nie patrzeć. Członkowie stowarzyszeń będą rozdawać niebieskie gminne worki oraz naklejki akcji na rogu ul. Wilanowskiej i Cyraneczki w godz. 12-13, ale tak naprawdę można użyć własnych worków. Co robimy? Skrzykujemy grupę, wybieramy teren do uprzątnięcia, odbieramy worki (lub używamy swoich), napełnione worki zostawiamy przy szarych, ulicznych koszach. Gmina odbierze je na początku następnego tygodnia. Proste? Bardzo! Organizatorzy liczą na duża frekwencję bo sami za dużo nie zdziałają.

SPRZĄTAM PO SOBIE I SWOIM PSIE - WIOSENNE PORZĄDKI W JÓZEFOSŁAWIU I JULIANOWIE