Informacje2 sierpnia 2008, 00:00,

Kawęczyn wycieczka rowerowa Klubu Pędziwiatr Piaseczno

Klub Turystyki Rowerowej Pędziwiatr Piaseczno zaprasza wszystkich wielbicieli dwóch kółek, na niedzielną wycieczkę rowerową: OD ZIARENKA DO BOCHENKA. Tym razem wycieczka będzie do Kawęczyna koło Prażmowa, gdzie zobaczycie jak długa jest droga: od ziarenka do bochenka i zwiedzicie Gościniec Wiecha. Wycieczka rowerowa, odbędzie się 3 sierpnia 2008 roku. Gościniec Wiecha w Kawęczynie: www.gosciniec-wiecha.pl

Klub Turystyki Rowerowej Pędziwiatr

Osoby zainteresowane niedzielną wycieczką rowerową, spotykają się 3 sierpnia 2008 roku, o godzinie 10:00. Miejsce spotkania: przed budynkiem GOSiR, przy ulicy Sikorskiego 20 w Piasecznie. Informację o niedzielnej wycieczce, można znaleźć również na stronie Klubu Pędziwiatr: piasmkzapowiedzi.blox.pl (współpracują z nami). Zapraszamy na wycieczkę rowerową z członkami Klubu Rowerowego Pędziwiatr.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje30 lipca 2008, 00:00,

UWAGA w sierpniu przerwa techniczna GOSiR Piaseczno

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Piaseczno informuje wszystkich mieszkańców, że w terminie od 1 do 24 sierpnia 2008 roku, nastąpi przerwa techniczna w obiekcie piaseczyńskiego GOSiR'u. W tym okresie: hala sportowa i pływalnia będą nieczynne. Pracownicy GOSiR Piaseczno, przepraszają za utrudnienia. Informacja pochodzi ze strony internetowej GOSiR www.gosir-piaseczno.pl (współpracują z nami)