Informacje26 października 2013, 00:00,

KATOLICKA SZKO£A POD żAGLAMI dla młodzieży gmin Piaseczno i Prażmów

I EDYCJA KATOLICKIEJ SZKO£Y POD żAGLAMI WYP£Yń NA G£ęBIę dla młodzieży gmin Piaseczno i Prażmów. Zanim zrobisz coś dla siebie, zrób coś dla innych - to nasze motto. Od 1 listopada 2013 do 31 grudnia 2013 roku rozpoczynamy nabór chętnej młodzieży, która w maju 2015 roku popłynie z nami w rejs dookoła Europy przepięknym żaglowcem STS Pogoria.

Katolicka Szkoła pod żaglami dla młodzieży gmin Piaseczno i Prażmów

Młodzież nie zapłaci za rejs pod warunkiem, że przez cały rok 2014 zaangażuje się w lokalne działania wolontariatu. Program objęty jest Honorowym Patronatem Burmistrza Gminy Piaseczno oraz Wójta Gminy Prażmów. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej: www.kspz.org.pl. Zgłoś się już teraz i przeżyj przygodę życia!

KATOLICKA SZKO£A POD żAGLAMI

Planowana trasa rejsu w I edycji Katolickiej Szkoły pod żaglami zakłada, że w maju 2015r. wyruszymy z Genua (Włochy) i dotrzemy do Cherbourga (Francja), a następnie do Szczecina (Polska). Cały rejs potrwa miesiąc plus dodatkowy tydzień. Planowana trasa rejsu może ulec zmianie, ale zakładamy, że opłyniemy Europę.
autor/źródło: Stowarzyszenie Katolicka Szkoła pod żaglami - Wypłyń na głębię
Tematy:

Informacje26 października 2013, 00:00,

Targi Świąteczne w Piasecznie - zadbane relacje, pozytywne emocje, cudowne podarunki

Agencja do Zadań Specjalnych zaprasza na I edycję Targów Świątecznych pod hasłem: Zadbane Relacje, pozytywne Emocje, cudowne Podarunki, które odbędą się 7 grudnia 2013 roku w hali GOSiR w Piasecznie. Targi wzbogacone zostaną wieloma atrakcyjnymi imprezami towarzyszącymi jak występy, pokazy, warsztaty. Organizator przygotował też ciekawe niespodzianki dla odwiedzających targi - konkursy, quizy, zagadki z ciekawymi nagrodami. W każdym z tych wydarzeń możecie wziąć udział. Więcej informacji o Targach Świątecznych w Piasecznie: TARGI ŚWI¡TECZNE (.pdf)

Wszystkich potencjalnych wystawców zapraszamy do zgłaszania chęci uczestnictwa w targach do biura organizacji targów pod adresem e-mail: targiedu@gmail.com Zgłoszenia na karcie zgłoszeniowej/umowie wraz z opłatami przyjmowane są najpóźniej do dnia 8 listopada 2013 roku. W razie pytań prosimy dzwonić pod numery tel. +48 509 383 357, +48 696 316 249. Zadbane relacje to pozytywne emocje i cudowne podarunki. Zaproszenie dla wystawców: plik oraz karta zgłoszeniowa: plik (.pdf)

Targi Świąteczne w Piasecznie