Informacje26 października 2013, 00:00,

Targi Świąteczne w Piasecznie - zadbane relacje, pozytywne emocje, cudowne podarunki

Agencja do Zadań Specjalnych zaprasza na I edycję Targów Świątecznych pod hasłem: Zadbane Relacje, pozytywne Emocje, cudowne Podarunki, które odbędą się 7 grudnia 2013 roku w hali GOSiR w Piasecznie. Targi wzbogacone zostaną wieloma atrakcyjnymi imprezami towarzyszącymi jak występy, pokazy, warsztaty. Organizator przygotował też ciekawe niespodzianki dla odwiedzających targi - konkursy, quizy, zagadki z ciekawymi nagrodami. W każdym z tych wydarzeń możecie wziąć udział. Więcej informacji o Targach Świątecznych w Piasecznie: TARGI ŚWI¡TECZNE (.pdf)

Wszystkich potencjalnych wystawców zapraszamy do zgłaszania chęci uczestnictwa w targach do biura organizacji targów pod adresem e-mail: targiedu@gmail.com Zgłoszenia na karcie zgłoszeniowej/umowie wraz z opłatami przyjmowane są najpóźniej do dnia 8 listopada 2013 roku. W razie pytań prosimy dzwonić pod numery tel. +48 509 383 357, +48 696 316 249. Zadbane relacje to pozytywne emocje i cudowne podarunki. Zaproszenie dla wystawców: plik oraz karta zgłoszeniowa: plik (.pdf)

Targi Świąteczne w Piasecznie

Informacje29 października 2013, 00:00,

Bezpłatna pomoc terapeutyczna dla rodzin

Mieszkańców Gminy Prażmów potrzebujących: krótkoterminowej psychoterapii indywidualnej, wsparcia po stracie (żałoba, rozwód), terapii dla par, mediacji, pomocy rodzinie w kryzysie, zapraszamy do umówienia się na bezpłatną terapię. Pomoc udzielana jest przez wykwalifikowaną terapeutkę. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 692 467 142. Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnej pomocy terapeutycznej.

Bezpłatna pomoc terapeutyczna dla rodzin
autor/źródło: Urząd Gminy Prażmów